دانلود خودکار اخبار برای استفاده آفلاین روی گوگل کروم اندروید

   
نام نویسنده:
 شنبه 2 تیر 97 ساعت: 10:00:00

استفاده از اینترنت دیتای سیم کارت می‌تواند بسیار پرخرج باشد و خواندن مقالات و خبرها نیز یک پروسه‌ی طولانی مدت است که ممکن است چندین بار در طول آن حواسمان به جایی دیگر پرت شود. یک قابلیت جدید به گوگل کروم روی اندروید اضافه خواهد شد که به صورت خودکار وقتی به وای‌فای متصل هستید خبرهای مربوطه را دانلود می‌کند و شما می‌توانید آن‌ها را به صورت آفلاین مطالعه کنید. 
شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن‌های شخص ثالث مقالات را دانلود کرده و یا آن را ذخیره کنید اما برای این روش‌ها لازم است که خبر مورد نظر خود را خودتان انتخاب کنید. اما با آپدیتی که گوگل امروز معرفی کرده مقالاتی که بر اساس علایق و محل زندگی به شما پیشنهاد می‌شوند به صورت خودکار دانلود خواهند شد. 
البته از آنجایی که این خبرها را خود گوگل انتخاب می‌کند شاید همیشه چیزی نباشد که شما می‌خواهید. با این حال این قابلیت بسیار مناسب کسانی است که دوست دارند هنگامی که دسترسی به اینترنت ندارند چیزی برای خواندن داشته باشند. 
هدف اصلی گوگل برای این قابلیت کسانی است که دسترسی محدودی به دیتا دارند و آن را برای صد کشور از جمله هند، نیجریه، اندونزی و برزیل منتشر خواهد کرد. این قابلیت همچنین برای هرکسی که دیتای زیادی مصرف نمی‌کند مناسب است.

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

 

منبع: theverge

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید