گوگل سلفی‌های شما را به استیکر تبدیل می‌کند

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 7 شهریور 97 ساعت: 21:00:00

هم اکنون شما می‌توانید با استفاده از Gboard استیکرهای خودتان را بسازید. قابلیت جدید Mini Stickers همه‌ی سلفی‌های شما را به شخصیت‌های کارتونی تبدیل می‌کند. 

گوگل یک نسخه‌ی کوچک از شما می‌سازد 
مینی استیکرهای گوگل ترکیبی از آموزش ماشینی، شبکه‌های عصبی و تصویرپردازی توسط یک هنرمند است که شما را به یک شخصیت کارتونی تبدیل می‌کند و برای این کار تنها به یک سلفی از شما نیاز دارد. 
مینی استیکر با استفاده از ویژگی‌های ظاهری از شما که شامل رنگ پوست، ترکیب صورت، رنگ چشم و غیره می‌شود یک شخصیت مجازی می‌سازد. درضمن اگر از چیزی که گوگل از شما ساخته راضی نیستید می‌توانید خودتان آن را تغییر دهید. 
چگونه از مینی استیکر گوگل استفاده کنیم؟ 
تنها کاری که باید بکنید این است که  Gboard را در اندروید و یا آی‌او‌اس باز کنید و دکمه را فشار دهید. سپس آیکون استیکر و پس از آن آیکون مینی را انتخاب کنید. در نهایت دکمه Create را فشار داده، یک سلفی بگیرید و صبر کنید تا گوگل کارش را انجام دهد. در این قسمت می‌توانید چیزی که گوگل ساخته را تایید کرده و یا خودتان آن را تغییر دهید. شما می‌توانید این استیکرها را به هرکسی که دوست دارید بفرستید. 
مینی استیکر در ابتدا روی اپلیکیشن الو معرفی شد 
این قابلیت در ابتدا در گوگل الو معرفی شد. درحالی که گوگل الو به طور کامل از بین نرفته اما شرکت گوگل تصمیم گرفت که این اپلیکیشن پیام رسان را متوقف کند و در نتیجه بهترین قابلیت‌های آن را به دیگر اپلیکیشن‌هایش منتقل کند. 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

 

منبع: makeuseof

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید