نمایشگاه تلکام 2018 برگزار می‌شود

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 2 مهر 97 ساعت: 10:00:00

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی، نمایشگاه تلکام 2018، از 11 مهرماه آغاز شده و تا 14 مهرماه ادامه دارد. در این نمایشگاه که با همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سندیکای مخابرات ایران برگزار می‌شود، 130 شرکت‌ از بخش خصوصی، 16 شرکت از بخش دولتی و 20 شرکت خارجی حضور خواهند داشت.

 

هدف برگزاری نمایشگاه تلکام 2018

چندین سال است که نمایشگاه تلکام هر ساله در تهران برگزار می‌شود و در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای شرکت‌های داخلی در زمینه مخابرات، موبایل، اینترنت و امکانات پیشرفته ارتباطی به نمایش گذاشته می‌شود. ضمنا این نمایشگاه محلی برای تبادل اطلاعات و مذاکره و آشنایی صنعتگران، تولیدکنندگان و خدمات‌دهندگان صنایع مخابراتی نیز خواهد بود. در این رویداد شاهد پنل‌های تخصصی با موضوعات روز مرتبط با صنایع مخابراتی و ارتباطی نیز خواهیم بود.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمد جواد آذری جهرمی، اعلام کرده است با توجه به تحریم‌های ناجوانمردانه جدید ایالات متحده آمریکا علیه ایران، نمایشگاه ایران تلکام می‌تواند فرصت مناسب برای شناسایی و بهره برداری از ظرفیت‌های جدید حوزه مخابرات باشد.

 

زمان و محل برگزاری نمایشگاه تلکام 2018

نمایشگاه تلکام 2018 امسال در تاریخ 11 تا 14 مهرماه و در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار خواهد شد. بازدیدکنندگان می‌توانند از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر در این نمایشگاه حضور داشته باشند.

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید