اضافه شدن قابلیت Data Saver به اپلیکیشن اندروید و iOS توییتر

   
نام نویسنده:
 جمعه 13 مهر 97 ساعت: 10:00:00

توییتر یک نسخه جدید از اپلیکیشن موبایل خود را منتشر کرده که شامل قابلیتی برای کاهش میزان مصرف داده است. این قابلیت جدید که  Data Saver نام دارد از طریق تنظیمات اپلیکیشن توییتر قابل مدیریت است. 
Data Saver در حال حاضر در نسخه‌های مختلف توییتر از جمله نسخه ویندوز و توییتر لایت موجود است. وقتی که این قابلیت را فعال می‌کنید ویدئوها به صورت خودکار پخش نمی‌شوند و عکس‌ها با رزلوشن پایین‌تری بارگذاری می‌شوند. اگر محتوایی هست که دوست دارید با کیفیت خوب ببینید باید روی منو دراپ-داون توییت ضربه زده و گزینه Load High Quality را انتخاب کنید. 
تغییرات دیگری نیز در این به روز رسانی در اپلیکیشن توییتر صورت گرفته است. برای مثال چت‌های گروهی را راحت‌تر می‌توانید مدیریت کنید، برچسب تبلیغات خاص ارتقا یافته و VoiceOver نیز پشتیبانی می‌شود. 
اگر حفاظت داده برای شما یک اولویت است شاید توییتر لایت برایتان گزینه مناسب‌تری باشد. این اپلیکیشن کمتر از یک مگابایت ظرفیت داشته و 70 درصد داده‌ها را ذخیره می‌کند و 30 درصد سریع‌تر بارگذاری می‌شود. اما اگر به طور موقتی می‌خواهید دیتای کمتری مصرف کنید نسخه اندروید و iOS توییتر بهتر است. 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

 

 

منبع: theverge

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید