برنامه های برتر اندرویدی در هفته ای که گذشت: 30 شهریور تا 5 مهر

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 5 مهر 94 ساعت: 21:18:45


Twitch
اگر شما نیز از علاقمندان سرسخت بازی هستید، حتما از پلت فرم پخش زنده آنلاین مطلع شده اید. Twitch و Forza Motorsport 6 در این هفته عرضه شده اند، ولی در اینجا تنها به معرفی Twitch می پردازیم.
خود برنامه یک پرتال امن بر روی وبسایت Twitch است که به شما لینک مستقیم به تمام پخش کننده ها بر روی گوشی هوشمندتان را می دهد. اگر صاحب یک کروم کست هم باشید، می توانید بازی را بر روی صفحه نمایش بزرگ نمایش دهید که برای زمانی که یک تورنومنت در جریان است، بسیار عالیست.
Twitch، برنامه ای فوق العاده و قابل اعتماد است. این برنامه به ندرت متوقف می شود و با کیفیت Full HD تا زمانی که به WiFi یا 4G وصل است، برنامه را نمایش می دهد.
8 ball pool
بازی 8 ball pool، یکی از سرگرم کننده ترین بازی هایی است که برای اندروید موجود است. این بازی قبلا هم موجود بوده ولی در این هفته بروز شده است. این بازی یکی از بهترین بازیهای چند کاربره ای است که وجود دارد.
چه زمانی که با یک نفر دیگر بازی کنید و چه زمانی که در یک تورنومنت هشت نفره شرکت می کنید، حدودا چهارساعت به شدت سرگرم می شوید.
Cally’s Caves
کالی یک دختر کوچک مو بلوند است که یک بازی جنگی را اداره می کند. در این بازی، کالی صاحب اسلحه های بسیاری است که آن را بر سر دشمنانش می ریزد. در هربار سطح بازی بالا می رود و نوع اسلحه ها قوی تر می شود.
این باز در دو حالت ارائه می شود. Story و Wave-based که برای جذابیت بیشتر می توان در حالت Wave-based بازی کرد.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید