Razer اولین موس و صفحه کلید ایکس‌باکس‌وان را منتشر می‌کند

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 27 آذر 97 ساعت: 15:00:00

اولین صفحه‌کلید و موس رسمی ایکس‌باکس‌وان در مرحله تولید هستند. شرکت ریزر در حال حاضر در حال بررسی طراحی این لوازم جانبی است. 
البته عکس این موس و صفحه کلید ماه پیش منتشر شد اما خیلی مورد توجه قرار نگرفت. حال این شرکت قصد دارد در اولین روز مراسم CES در تاریخ 18 دی آن را به طور رسمی معرفی کند. 
به مدت یک سال و نیم است که شرکت ریزر در ساخت موس و صفحه کلید برای ایکس‌باکس‌وان با مایکروسافت همکاری می‌کند و این شراکت می‌تواند پیشرفت بسیار خوبی را برای هردو به همراه داشته باشد چرا که کاربران ایکس‌باکس‌وان مدت‌هاست که درخواست پشتیبانی از موس و صفحه کلید را داشتند. این کنسول در سال 2013 منتشر شد درحالی که این قابلیت ماه پیش تازه معرفی شد. البته مایکروسافت تا به حال به این دلیل اقدام به ایجاد پشتیبانی از موس و صفحه کلید نکرده بود چرا که داشتن موس برای بعضی از گیمرها باعث می‌شود که آن‌ها به دلیل امکان انجام بعضی حرکات خاص شانس بیشتری در بردن داشته باشند اما این که چرا مایکروسافت به ناگهان تغییر نظر داد کمی سوال برانگیز است. شاید بازی Halo Infinite که به زودی به کامپیوترهای ویندوز10 و کنسول‌های ایکس باکس می‌آید امکان میان‌پلتفرمی بودن و همچنین چندین بازیکن با موس و صفحه کلید را فراهم می‌کند. 
ما باید تا دی ماه صبر کنیم تا ببینیم که قیمت این صفحه کلید چقدر است اما هم اکنون نیز بعضی از جزئیات کلیدی را مثل دکمه ایکس‌باکس در سمت راست گوشه صفحه کلید و همچنین موسی که احتمالاً می‌توانید آن را روی پای خود بگذارید می‌شود. 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

 

 

منبع: theverge

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید