پد شارژ بی سیم AirPower اپل در سه ماه آینده عرضه می‌شود

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 13 دی 97 ساعت: 18:00:00

در سال 2017 و همزمان با معرفی آیفون 10، اپل پد شارژ بی سیم AirPower را هم معرفی کرد اما عرضه آن را به سال 2018 موکول کرد. اپل در بیانیه مطبوعاتی‌اش درباره پد شارژ بی سیم AirPower چنین توضیح داده بود:

پد شارژ بی‌سیم AirPower در سال 2018 در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و کاربران گوشی‌های هوشمند آیفون 8، آیفون 8 پلاس و آیفون 10 می‌توانند به‌صورت همزمان سه دستگاه را با کمک آن شارژ کنند. همچنین کاربران اپل واچ سری 3 و ایرپاد هم می‌توانند از این محصول جدید اپل برای شارژ دستگاه‌های خود استفاده کنند.

پد شارژ بی سیم AirPower

پد شارژ بی سیم AirPower

 

حالا اما سال 2018 به پایان رسیده و اپل به وعده‌اش عمل نکرده است حتی در این مدت اپل نه تنها هیچ توضیح و اظهار نظری هم درباره پد شارژ بی سیم AirPower نکرد؛ بلکه پس از رویداد سپتامبر 2018 تمامی اطلاعات مربوط به این محصول ناکام را از روی وب سایت خود حذف کرد.

به اعتقاد سانی دیسکون، یکی از منابعی که اخبار فاش شده را منتشر می‌کند، پد شارژ بی سیم AirPower به دلیل بروز مشکلاتی همچون داغ شدن بیش از حد عرضه نشده است. حالا چند روز پیش یکی از توسعه دهندگان اپل به نام استیو تروتون اسمیت شنیده است که اپل بالاخره توانسته است مشکلات AirPower را حل کند. بنابراین انتظار داریم که در سال 2019 شاهد عرضه این پد شارژ بی سیم باشیم. حتی اواخر ماه اکتبر بود که مینگ چی کو، یکی از تحلیل‌گران معروف اعلام کرده بود که احتمالا AirPower در سه ماهه آخر سال 2018 و یا در سه ماهه اول سال 2019 راهی بازار شود.

از سوی دیگر نام پد شارژ بی سیم AirPower در راهنمای کاربری آیفون XS، آیفون XS مکس و آیفون XR و همچنین اپل واچ سری 3 آمده است. بنابراین احتمال عرضه این پد شارژ بی سیم قوی است.

 

بیشتر بخوانید:

آیفون XS مکس در جیب یک کاربر منفجر شد

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

منبع: macrumors

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید