نوت بوک ها و کامپیوترهای کوچک شخصی فوجیتسو با پردازنده SkyLake اینتل

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 8 مهر 94 ساعت: 19:04:13


این دستگاه ها شامل کامپیوترهای شخصی رومیزی اسپریمو Q و D کامپکت و نوت بوک های لایف بوک E5 و E7 می شوند که دارای عمر باتری طولانی هستند و بسیاری را مبهوت خواهند کرد.
لایف بوک E7 و E5
نوت بوک های  جدید لایف بوک E7 در سه نوع مختلف (13.3 اینچی، 14 اینچی و 15.6 اینچی) به بازار می آیند و همه از نسل ششم تراشه های Skylake اینتل و حافظه DDR4 بهره می برند. مدت زمان شارژ باتری شش سلولی این نوت بوک ها 15 ساعت و اگر از سلول دوم استفاده کنند، تا بیست ساعت هم بسط می یابد.
شرکت دو مدل جدید لایف بوک E5 با صفحه نمایش های 14 اینچی و 15.6 اینچی بعلاوه پردازنده ها و حافظه یکسان را نیز تولید کرده است.


اسپریمو Q و D
سری های اسپریمو Q، نسل هشتم سری های کامپیوترهای شخصی کوچک با ذخیره فضای بالایی طراحی شده اند. فوجیتسو حالت Low Power Active را در کامپیوترهای شخصی کوچک به کار برده است که انرژی ذخیره می کند و در تلاش است تا شرکت ها را متقاعد کند که به جای استفاده از تلفن های رومیزی از ابزارهای ارتباطی یکپارچه استفاده کنند. صرفه جویی در هزینه که روشن است، با این ویژگی نیز می توان کامپیوتر را در حالتی مشابه حالت استندبای قرار داد، در حالیکه کامپیوتر به شبکه وصل است.
اسپریمو D نیز جایگزین مدل های تاریخ گذشته اسپریمو C و اسپریمو E خواهد شد. این مدل یک کامپیوتر شخصی فشرده است که تا 94 درصد افزایش کارایی در توان و 40 درصد نیز کاهش انرژی را به همراه دارد. همه مدل های اسپریمو Q و D نیز با تراشه های SkyLake به بازار می آیند.
هر دوی این محصولات نهم مهرماه در سراسر جهان موجود خواهند بود.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید