اسپاتیفای کاربران را به خاطر استفاده از اد-بلاکر مسدود می‌کند

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 28 بهمن 97 ساعت: 10:00:00

اسپاتیفای قوانین خود را به روز کرده و در آن به صورت رسمی توضیح داده که کاربران حق استفاده از اد-بلاکر را ندارند. تا پیش از آن نیز اسپاتیفای از راه‌ای زیادی برای شناسایی و مسدود کردن اد-بلاکر استفاده می‌کرد اما از حالا به بعد خیلی جدی با این موضوع برخورد خواهد کرد. 
اد-بلاکرها ابزارهایی هستند که تبلیغات را مخفی می‎کنند تا شما را کلافه نکنند. این نوع ابزار برای سایت‌هایی که به طور جدی برای ادامه‎ی حیات خود به تبلیغات وابسته هستند مضر است. حتی سایت‌هایی که ثبت‌نام آن‌ها رایگان نیست نیز هم اکنون با اد-بلاکرها برخورد می‌کنند. 
حال در قوانین اسپاتیفای ذکر شده که :« دور زدن و مسدود کردن تبلیغات در سرویس اسپاتیفای، یا ساخت و استفاده از ابزارهایی که برای بلاک کردن تبلیغات در سرویس اسپاتیفای استفاده می‌شوند در هیچ صورتی مجاز نیست.» این شرکت حتی گفته که استفاده از این ابزارها می‌تواند باعث شود که حساب شما مسدود شده و دیگر امکان دسترسی به اسپاتیفای را نداشته باشید. 
برای کاربران اسپاتیفای تصمیم دشوار نیست. اگر دوست دارید بدون دیدن تبلیغات از اسپاتیفای استفاده کنید باید پول پرداخت کنید و اگر نمی‌خواهید یا نمی‌توانید این پول را پرداخت کنید باید تبلیغات گاه گاه را تحمل کنید. درست است که همه‎ی ما عاشق چیزهای مجانی هستیم اما اگر از اد-بلاکر استفاده می‌کنید باید بدانید که اسپاتیفای برای این موزیک‌هایی که گوش می‌دهید پول پرداخت می‌کند و با دور زدن یک تبلیغ سی ثانیه‌ای به این سرویس که از آن لذت می‌برید ضربه می‎زنید. یک راه دیگر این است که از یک سرویس استریمینگ موزیک استفاده کنید که چنین برخورد تندی با ادبلاکرها ندارد. 

 

بیشتر بخوانید:

انگری بردز و کلین مستر به همراه 17000 اپ دیگر جاسوسی شما را می‌کنند

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

 

 

منبع: makeuseof

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


  • نشاناس
    2019-02-17 15:25:44

    سلامعجب هامن خودم از تبلیغات یک سایتی که زیاد توش میرم خیلی اذیت میشم برم نصب کنمبنظرم سایتی که تبلیغات آزاردهنده اوتوماتیک هدایت کننده می ذاره باید برای اون سایت اد بلاکر نصب کردبهترین نوع تبلیغ بنری هست که کاربر اگر خوشش اومد روش کلیک می کنه نه اینکه به اجبار هدایت بشه به صفحه ای که نمی خوادمثله سافت 98 خوبه که با اینکه می تونه با تبلیغات اوتوماتیک پاپ آپ به اندازه نصف پنل هاش پول در بیاره ولی اینکارو نمی کنه

    پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید