خبر خوب وزیر ارتباط: از هفته آینده همه ایران سرای شماست

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 9 اسفند 97 ساعت: 14:00:00

همین 27 بهمن ماه بود که وزیر ارتباطات بالاخره بعد از کلی کامنت درباره سرعت بد اینترنت در حاشیه شهرها و جاده‌ها، تکانی به خودش داد. آقای محترم وزیر اینترنت این مناطق را با یک مثال شفاف کرد: شیر آب دو اینچی که از لوله نیم اینچی تغذیه می‌شود.

آقای وزیر مثل همیشه قول داد که این مشکل برطرف شود و از شروع عملیات برای احداث فیبر نوری هم خبر داد. الحق و الانصاف هم مثل خیلی از قول‌های دیگرش به آن عمل کرد و حالا هم خبر خوبش را به مردم داده و اتفاقا آخر توییتش را هم به هشتگ #خبرخوب مزین کرده. جالب‌ترش اما شعار همه جای ایران سرای من است بود:

دیگر مهم نیست از کدام اپراتور خدمات می گیرید. از هفته آینده، تمام ایران سرای شما خواهد بود. امروز با توافق دوم رومینگ ملی دیتای دو اپراتور بزرگ، 3800 کیلومتر جاده و بیش از 5500 روستای دیگر تحت پوشش 3G و 4G قرار گرفتند که نقاط کور نیز در دسترس قرار بگیرند.

تا روایت توییتری دیگر بدرود...

 

کمی هم طنز:

ترامپ هنوز 5G را بدست نیاورده، تقاضای 6G داده

گلکسی فولدهای دست ساز کاربران را ببینید؛ تمسخر سامسونگ بین کاربران توییتر

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

منبع: فیسیت

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


 • نشاناس
  2019-03-02 01:31:21

  سلامتا روایت توییتری دیگر بدرود...خوب بهشون تیکه پروندین :)

  پاسخ دادن
 • محمدصفا
  2019-03-02 01:08:53

  منطقه ما تو نوار مرزی استان گلستانه، و هیچ حرکتی برای افزایش سرعت نشده و همان منوال E است! نه از 3G و 4G همراه اول خبریست و نه از آنتن دهی ایرانسل و رایتللطفا اگه امکانش وجود دارد این پیغام رو به گوش وزیر جوان برسانیدبا تشکر

  پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید