بازی Anthem باعث خراب شدن کنسول‌ها می‌شود

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 14 اسفند 97 ساعت: 10:00:00

بازی Anthem ساخت شرکت BioWare با مشکلات بسیار زیادی از جمله مشکلات سرور، باگ و نبود پایان برای بازی منتشر شد. حال به نظر می‌رسد که این بازی کنسول‌ گیمرها را نیز خراب می‌کند. بسیاری از کاربران پلی‌استیشن4 و ایکس‌باکس وان روی سایت ردیت اعلام کرده‌اند که بازی Anthem باعث خراب شدن کل کنسول آن‌ها شده است. حتی بعضی از آن‌ها گفته‌اند که پس از نصب این بازی کنسولشان بارها کرش می‌شود. در تالار گفت‌وگوی رسمی سایت  EA نیز گزارشتانی مشابه دیده می‌شود. 

 

اگر Anthem کنسول شما را کرش کرد چه کار کنید؟ 


درحال حاضر شرکت BioWare از کاربرانی که باگ و مشکلات دیگر را گزارش کردند خواسته تا آن را در سایت ردیت و یا تالار گفت‌وگوی EA به اشتراک بگذارند. اما اگر مشکلات جدی‌تر بود و باعث خراب شدن خود کنسول شد این شرکت از گیمرها خواسته تا با پشتیبانی شرکت EA تماس بگیرند. 
با این حال بعضی از کاربران پلی‌استیشن4 اعلام کرده‌اند که شرکت سونی خودش این مشکلات را حل خواهد کرد. برای دریافت کمک باید با پشتیبانی شرکت سونی تماس بگیرید. درحالی که سونی به ندرت برای مشکلات کمکی به کاربران می‌کند در این مورد خاص دست به کار شده است. برای کاربران ایکس‌باکس وان به جز دریافت پشتیبانی از طرف شرکت EA به نظر نمی‌رسد بتوانید کار دیگری بکنید. با این حال هنوز هم می‌توانید از پشتیبانی ایکس‌باکس درخواست کمک کنید. 

 

بیشتر بخوانید:

این اسنیکرهای بسکتبال جدید نایکی با اپلیکیشن کنترل می‌شوند

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید. 

 

منبع: techradar

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید