مایکروسافت خصوصیات ویندوز 10 را افزایش می دهد.

   
نام نویسنده:
 شنبه 11 مهر 94 ساعت: 09:51:20


با این استراتژی ، غول نرم افزار ( مایکروسافت ) در تلاش است تا به همه ثابت کنند که این شرکت از جمله شرکت هایی است که به نیاز ها و خواسته های مشتریان و کاربران خود بسیار اهمیت می دهد و گفته های آنها را مورد توجه قرار می دهد . در همین راستا هم بیشتر ویژگی هایی که مایکروسافت اخیرا به ویندوز 10 اضافه کرده است بر طبق درخواست های کاربران بوده است .
این تغییرات در واقع همان fourth live tile column می باشد که به تازگی بر روی Windows 10 build 10547 قرار گرفته است . با این کار کاربران می توانند منو Start خود را به چهار قسمت مختلف تقسیم نمایند . منوی Startویندوز های قبلی دارای سه ستون بود و این ستون ها نیز دارای فایل های مختلفی بودند که به دلیل اندازه غیر معقول خود در برخی از نمایشگر هایی که اندازه خاص دارند مشکلاتی را ایجاد می کرد .
در حال حاضر این امکان برای Windows Insider هادر دسترس می باشد . ( البته در آینده نزدیک همین امکان برای هر کسی که خواستار دریافت این ویژگی ها بر روی نسخه ثابت Windows 10باشد ، قابل دست یابی خواهد بود . )

microsoft just launched the most requested windows 10 desktop feature 492954 2


همانطور که خیلی ها اذعان دارند ، توجه فوق العاده شرکت مایکروسافت به نظرات وانتقادات کاربران خود چیزی نیست که قابل انکار باشد و بسیار روشن است که این شرکت همیشه این نظرات را مورد عنایت قرار می دهد .
در حال حاضر درخواست ویژگی چهار بخشی بودن ( چهار ستون داشتن ) منو استارت ویندوز در نرم افزار Windows Feedback بیشترین رای را دارد . ( پس از داده شدن حدود 3000 رای به اضافه کردن این ویژگی به منو استارت ویندوز 10 ، طراحان ویندوز مجاب شدند تا این نقص را برطرف نمایند و آن را در اولویت کار های خود قرار دادند . )
به طور قطع این کار شرکت مایکروسافت در اضافه کردن ویژگی چهار ستونه بودن منو استارت کار شایسته و خوبی است اما زمانی که از ویندوز 10 صحبت می شود ، باز هم کار های بسیار زیادی وجود دارد که باید انجام بشوند و ویژگی های بیشتری هستند که به نظر می رسد باید به این ویندوز افزوده بشوند .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید