نصب مایکروسافت آفیس بر روی گوشی های ایسوس

   
نام نویسنده:
 جمعه 10 مهر 94 ساعت: 14:10:07


با وجود نگهداری بیشترین کارت های ثبت اختراع، مایکروسافت گفته است که درها به روی هر نوع همکاری بین ایسوس و مایکروسافت باز است به شرط اینکه این همکاری بر اساس احترام متقابل و حفظ مالکیت معنوی باشد. ایسوس نیز به سامسونگ، ال جی، سونی و تولیدکنندگان بسیار دیگر که با مایکروسافت قرارداد بسته اند، ملحق شد.
سال گذشته، ایسوس چندین تبلت و لپتاپ با بوت ویندوز و اندروید به بازار عرضه کرد. ردموند از ارائه اختراعاتش بعنوان رئیس کنسرسیوم راک استار که شامل اپل، بلک بری و اریکسون می شود، ابایی ندارد. این گروه، از گوگل به خاطر گوشی هایش، دعوی قانونی کردند و گوگل نیز در پاسخ، بر سر موضوع ویدئوهای ایکس باکس از آنها شکایت کرد ولی نهایتا این دو سازمان بزرگ، سرانجام تصمیم گرفتند که اختلافات بیست ساله خود بر سر اختراعات ثبت شده را کنار بگذارند.
ولی چرا مایکروسافت حاضر به صلح شد؟ رئیس مایکروسافت، ساتیا نادلا، برخلاف رئیس پیشین یعنی استیو بالمر، سعی کرد که پروسه کوبیدن گوگل بخاطر گوشی هایش را متوقف کند و در عوض، محصولات مایکروسافت را بر روی بسیاری از گوشی های اندرویدی اجرا کند، استراتژی که به نظر می رسد باعث توسعه بهتر و بیشتر شود.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید