اضافه شدن قابلیت تایل به ساعت‎های هوشمند Wear OS

   
نام نویسنده:
 جمعه 13 اردیبهشت 98 ساعت: 10:00:00

در یک سال گذشته گوگل در حال ایجاد تغییراتی اساسی در نرم‎افزار ساعت هوشمند Wear OS بوده تا بتواند آن را ساده‎تر، بصری‎تر و استفاده از آن را راحت‎تر کند. این تغییرات باعث شده‎اند که  Wear OS راحت‎تر و کاربردی‎تر شود. امروز گوگل از اضافه شدن قابلیت تایل به نرم‎افزار خود خبر داد. تایل‎ها ویجت‎های بصری هستند که با کشیدن آن‎ها به سمت چپ می‎توانید خیلی سریع‎تر به اطلاعاتی مثل قرار خود در تقویم، وضع هوا، ضربان قلب و اخبار دست پیدا کنید. 
برای استفاده از تایل‎ها باید صفحه‎ی ساعت هوشمند Wear OS خود را به سمت چپ بکشید. قبلاً با این کار Google Fit باز می‎شد. اطلاعات Fit هنوز در آنجا قرار دارند اما هم اکنون از این طریق به ویجت‎های دیگری نیز می‎توانید دسترسی پیدا کنید. 
مدیر تولید Wear OS، فرانک دشنس در یک پست وبلاگی درباره‎ی این قابلیت جدید گفت: « با کشیدن صفحه به سمت چپ می‎توانید تمرینات ورزش خود را شروع کرده ، از قرارهایتان باخبر شوید، آخرین اخبار را بخوانید یا از وضعیت ضربان قلبتان باخبر شوید.» 
تایل‎ها با توجه به علاقه مندی شما قرار می‎گیرند و شما می‎توانید طرح‎بندی آن‎ها را با استفاده از اپلیکیشن موبایل Wear OS تغییر دهید. البته همه‎ی ساعت‎های هوشمند Wear OS قابلیت تایل را ندارند و اگر ساعت شما سنسور ضربان قلب نداشته باشد نخواهید توانست از این گزینه استفاده کنید. گوگل می‎گوید که به مرور زمان قصد دارد تایل‎های بیشتری اضافه کند. قابلیت تایل ماه آینده برای  Wear OS منتشر خواهد شد و بنا به گفته‎ی دشنس شما تنها درصورتی آن را دریافت خواهید کرد که گوشی هوشمند پرچم‎دار گوگل را داشته باشید. 

 

بیشتر بخوانید:

بررسی گلکسی واچ؛ آخرین ساعت هوشمند سامسونگ

به زودی نسل جدید دستبند سلامتی شیائومی، می بند 4، عرضه خواهد شد

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، روبیکا، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

 

 

منبع: theverge

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید