E3: مایکروسافت از نسل جدید «ایکس‎باکس اسکارلت» رونمایی می‎کند

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 19 خرداد 98 ساعت: 18:00:00

تا کمتر از بیست و چهار ساعت دیگر شرکت مایکروسافت از نسل جدید ایکس‎باکس رونمایی می‎کند. این شرکت در تیزرهای تبلیغاتی خود از پیام‎های مخفی استفاده کرده است. کاربران توییتر متوجه این پیام‎ها شده و آن‎ها را رمزگشایی کرده‎اند. در اولین تیزر که چند روز پیش منتشر شد R 255، در دومی G 36 و در ویدئو آخر که امروز منتشر شد B 0 نمایش داده شده بود. این کدها با هم  RGB (255,36,0) را نشان می‎دهند که بیانگر کد رنگ اسکارلت (قرمز نارنجی) است. 

ایکس باکس


بنا به شایعات، مایکروسافت در حال تولید دو کنسول جدید با نام کد «اسکارلت» است که کنسول مدل بالاتر آناکوندا و مدل پایین‎تر لاک‎هارت نام دارد. حال به نظر می‎رسد که مایکروسافت قصد دارد در مراسم E3 از پروژه‎ی اسکارلت خود پرده‎برداری کند. دو سال پیش نیز هنگام معرفی ایکس‎باکس وان‎ایکس مایکروسافت طی یک حرکت مشابه پیام‎های مخفی را در تیزرهای E3 جا داد. 
علاوه بر اسکارلت، مایکروسافت از دو بازی جدید Gears 5 و Bleeding Edge رونمایی خواهد کرد. این شرکت همچنین از برنامه‎های خود برای گیمینگ روی کامپیوتر شخصی صحبت خواهد کرد. یک اپلیکیشن ایکس‎باکس جدید نیز به صورت بتا برای ویندوز10 منتشر خواهد شد. 

 

بیشتر بخوانید:

آیا گیمینگ با کامپیوتر در حال نابودی است؟

 

ما را در شبکه‌های اجتماعی مختلف تلگرام، توییتر، اینستاگرام، سروش همراهی کنید.

 

 

منبع: theverge

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید