سامسونگ گلکسی نوت 10 پلاس 5G اول شهریور به فروش خواهد رسید

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 10 مرداد 98 ساعت: 21:00:00

به احتمال خیلی زیاد شرکت سامسونگ گلکسی نوت 10 پلاس 5G را در تاریخ 16 مرداد در کنار مدل‎های دیگر نوت 10 معرفی خواهد کرد، اما به نظر می‎رسد که این گوشی در تاریخ 1 شهریور وارد بازار خواهد شد. این تاریخ روی صفحه نمایش تصویری از یک گوشی توسط Android Headlines به دست آمده است و درحالی که نمی‎توان به طور حتم گفت که این تاریخ فروش گوشی است اما چنین تاریخ‎هایی معمولاً الکی انتخاب نمی‎شوند. 
البته این تنها مدرک نیست. بلکه سایت کره‎ای Yonhap News نیز پیش‎تر گفته بود که در این تاریخ گوشی‎های سری نوت 10 منتشر خواهد شد. درنتیجه انتظار می‎رود که هرسه مدل (گلکسی نوت 10، نوت 10 پلاس و نوت 10 پلاس 5G) در همین تاریخ منتشر شوند. 
علاوه بر این، وبسایت کره‎ای Underkg عکسی جدید از گلکسی نوت 10 منتشر کرده که شباهت زیادی به عکس‎هایی دارد که پیش از این از این گوشی دیده بودیم. در این تصویر نیز قاب گوشی نازک، دوربین Punch-hole و ظاهر مستطیل شکل است. اگر نگران خط سیاه بزرگی هستید که در عکس در گوشه‎ی سمت راست عکس گوشی است ، باید بدانید که UniverseIce@ گفته که این تنها یک سایه است و جای نگرانی نیست. 
همین منبع عکس‎هایی از Samsung Galaxy Watch Active 2 منتشر کرده که شباهت زیادی به عکس‎هایی است که پیش از این دیده بودیم. به هرحال مدت زیادی نمانده که از این دو دستگاه رونمایی شود. انتظار می‎رود که Watch Active 2 در تاریخ 14 مرداد و گلکسی نوت 10 در تاریخ 16 مرداد معرفی شوند. 

 

بیشتر بخوانید:

گلکسی M20s سامسونگ با باتری 6000 میلی آمپر ساعتی عرضه خواهد شد؛ میانرده‌ای شگفت انگیز

 

منبع: techradar

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید