کنفرانس مایکروسافت 2015: تبلت سرفیس پرو 4

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 14 مهر 94 ساعت: 17:46:29


این تبلت بسیار شبیه به مدل قبلی است ولی دارای ضخامت کمتر، یعنی ضخامت 8.4 میلی متری و صفحه نمایش بزرگتر یعنی 12.3 اینچی است. این تبلت مختص ویندوز 10 ساخته شده است و دارای ویژگی های متفاوتی است.
صفحه نمایش جدید از تکنولوژی پیکسل گلس (PixelGlass) استفاده می کند. این صفحه نمایش حدود 5 میلیون پیکسل و تراکم پیکسلی 267 ppi دارد و فشاری تا سطح 1024 را پشتیبانی می کند. سرفیس پرو 4، دارای یک قلم و پاک کن است که به صورت مغناطیسی به این تبلت الحاق شده است. پردازنده اینتل هشت هسته ای نسل ششم نیز عملیات این تبلت را اجرا می کند.
سرفیس پرو 4 حدود سی درصد از سرفیس پرو 3  و بنابر گزارش مایکروسافت، پنجاه درصد نیز سریعتر از مک بوک ایر است. پانوس پانای گفته است: "ما می خواهیم سودمندترین دستگاه ها را در این سیاره بسازیم."
مانند خود سرفیس، تایپ کاور این تبلت نیز روشن تر و دارای ضخامت کمتری است در حالی که تایپ کاور تینک پد، 40 درصد بزرگتر است. صفحه کلید آن نیز با فاصله بیشتر بین کلیدها، ارتقا یافته است.
با استفاده از مایکروسافت هلو و دوربین جلو، نیز می توانید به کامپیوتر وارد شوید. این تبلت دارای اسکنرهای بیومتریک مانند اسکنر اثرانگشت است.
یک داک جدید نیز با سه درگاه USB 3، دو درگاه صفحه نمایش 4K، کابل اترنت در کنار تبلت می تواند قرار گیرد.
سرفیس پرو، از تاریخ پانزدهم مهرماه با قیمت 899 دلار پیش فروش می شود و در 4 آبان موجود خواهد بود.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید