بهترین گواهینامه های شبکه های کامپیوتری در سال 2016(بخش دوم)

   
نام نویسنده:
 شنبه 18 مهر 94 ساعت: 08:04:25


روشن است که در میان هر نوع قرارداد و اعتبار نامه ای می توان به مواردی برخورد داشت که در آنها تعدادی از ویژگی های خاص دقیقا بر روی برخی پست های مهم شغلی و نقش های آن تمرکز دارند و یا اینکه برخی از نمونه های خاص نرم افزاری را مورد تاکید قرار می دهند . در این برنامه گزینه های بسیاری وجود دارند که می توان از میان آنها چند نمونه را گزینش نمود که معمولا شامل پنج اعتبار نامه MCSD متفاوت می شوند و با یکدیگر تفاوت دارند . این پنج مورد شامل Windows Store Apps ، Web Applications ، SharePoint Applications ، Azure Solutions Architect و Application Lifecycle Management می باشند .
بر اساس نوع گواهینامه MCSD انتظار می رود که نمایندگان حدود سه یا چهار آزمایش را به منظور دسترسی به این اعتبار نامه ها به کار بگیرند . هیچ دوره آموزشی هم برای این امر نیاز نیست ، بنابراین تمامی آزمایش های مربوط به MCSD در یک یا دو نمونه از دوره های ارائه شده توسط Microsoft Official Curriculum جمع آوری شده اند . بررسی قرارداد هایی که در فضای مجازی و در برخی سایت ها وجود دارند خواهد توانست ، کاربران را در این زمینه هرچه بیشتر راهنمایی بکند .
به دلیل نوع MCSD ، اعتبار نامه Windows Store App نیازمند مهارت های بالایی در زبان برنامه نویسی ( هم در بخش HTML5  و هم در قسمت C# ) می باشند و در همین راستا هم نمایندگانی که یکی از مجموعه امتحان های برنامه نویسی را می گذرانند به طور مستقیم یک گواهینامه Microsoft Specialist را در زمینه Visual Studio دریافت می نمایند . امتحانات برنامه نویسی که در حال حاضر در حال اجرا هستند شامل برنامه نویسی در  HTML5 ، JavaScript و CSS3 ( امتحان شماره 480 ) و همچنین برنامه نویسی در C# ( امتحان شماره 483 ) را نیز می توان نام برد .

جدول شماره دو : واقعیت ها و ویژگی هایMCSD

نام گواهینامه

Microsoft Certified Solutions  Developer ( MCSD ) :


• MCSD : Windows Store Apps
    ° Windows Store Apps Using HTML5
    ° Windows Store Apps Using C#
• MCSD :
Web Applications
• MCSD : SharePoint Applications
• MCSD : Azure Solutions Architect
• MCSD : Application Lifecycle Management  

پیش نیاز ها و دوره های مورد نیاز
هیچکدام
تعداد آزمون ها ( امتحان ها )

سه آزمون : تمامی گواهینامه های MCSD به غیر از MCSD : SharePoint Applications

چهار آزمون : MCSD : SharePoint Applications

قیمت هر آزمون
150 دلار امریکا برای هر آزمون در ایالات متحده : قیمت ها در خارج از کشور آمریکا بسته به نوع منطقه متفاوت می باشد .
منابع مطالعه آزاد
منابعی که در آزمون مورد نظر است شامل تست های تمرینی ، آموزش های آموزگاران ، آموزش های گام به گام خود افراد ، Microsoft Official Distance Learning ، کتاب های Microsoft Press ، کیت های آموزشی خود آموز و منابع آنلاین Microsoft نیز در بخش Microsoft Learning سایت خود شرکت موجود است .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید