نحوه ذخيره سازی عکس ها در پيام های متنی سيستم عامل اندرويد

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 16 مهر 94 ساعت: 17:20:36

اخيرا در يکی از سايت های خبری اينترنتی از برنامه ای صحبت شده است که به طور خودکار همه عکس ها را برای کاربر ذخيره می کند . به جز اين برنامه ، يک برنامه ديگر نيز وجود دارد که اين فرايند را به گونه ای ساده تر برای کاربر به اتمام می رساند . اين برنامه جايگزين Save MMS attachments نام دارد . اين برنامه به کاربر اجازه نمی دهد برای عکس هايی که ارسال می کند اسم انتخاب کند اما عملکرد سريع تری دارد . با استفاده از اين برنامه و از طريق راهکار زير کاربر می تواند عکس هايی را که از پيام های متنی دريافت کرده است ، ذخيره کند :

- ابتدا کاربر بايد برنامه را دانلود و بر روی دستگاه اندرويد خود نصب کند ، با اجرای برنامه می توان ديد که همه عکس ها در برنامه قرار دارند .

- سپس کاربر بايد گزينه ذخيره سازی " Save" را که در گوشه سمت راست صفحه قرار دارد انتخاب کند . با اين کار همه عکس ها در گالری موجود در پوشه ذخيره سازی پيام های چندرسانه ای " Save MMS" قرار می گيرد .

- اگر کاربر بخواهد عکس ها را در يک پوشه ديگر و يا دوبار در روز ذخيره کند ، بايد برنامه را از طريق بروزرسانی به نسخه حرفه ای ارتقاء دهد .

يکی از ويژگی هايی که در اين برنامه گنجانده نشده است ، انتخاب عکس هايی می باشد که کاربر نمی خواهد آن ها را ذخيره کند . البته کاربر می تواند عکس ها را بعد از ذخيره سازی پاک کند . در هر حال بايد گفت که برنامه Save MMS attachments يک برنامه کاربردی برای همه کاربرها می باشد .

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید