Meizu Pro 5 به دلیل وقوع سیل با تاخیر 6 روزه به بازار می آید !

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 20 مهر 94 ساعت: 05:45:00

طبق خبرهای جدید ، Meizu اعلام کرده است که Pro 5 تنها با یک تاخیر 6 روزه به بازار عرضه می شود . این امر به این معناست که ممکن است این گوشی در همین ماه صادر گردد . Meizu دلیل این تاخیر را نیز بیان کرده است اما نمی توان درستی یا نادرستی این علت را تایید کرد .

به گفته سازنده چینی ، علت تاخیر 6 روزه در عرضه Meizu Pro 5 وقوع سیل در منطقه کارخانه گواندونگ ( Guandong) بوده که برنامه صادرات این گوشی را مختل کرده است . هرچند شایعات از این امر حکایت می کنند که علت اصلی این تاخیر کوتاه مدت ، وجود مشکل در NFC این گوشی می باشد .

ممکن است علت اصلی تاخیر سیل نباشد !

این خبر ، خبری بدی است اما کاربرانی که Meizu Pro 5 را پیش خرید کرده اند به خاطر این تاخیر غرامت دریافت می کنند . طبق بیانیه اعلام شده توسط Meizu ، تمام کاربرانی که Pro 5 را پیش خرید کرده اند به خاطر این تاخیر $31 ، کاربرانی که مدل 32GB گوشی Pro 5 را پیش خرید کرده اند علاوه بر 31 دلار ، یک هدست به ارزش 20 دلار و کاربرانی که مدل 64GB را سفارش داده اند علاوه بر هدست و غرامت اولیه ، یک کوپن Flyme 20 دلاری به عنوان غرامت دریافت می کنند . این غرامت در مجموع برای شرکت 1.5 میلیون دلار آب می خورد که برای یک تاخیر 6 روزه مبلغ بالایی می باشد . طبق خبرهای به دست آمده ، شرکت درنظر دارد Meizu Pro 5 را از 18 اکتبر (26 مهر ) صادر کند .

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید