بهترین گواهینامه های شبکه های کامپیوتری در سال 2016(بخش چهارم)

   
نام نویسنده:
 شنبه 25 مهر 94 ساعت: 06:15:53

CSSLP صلاحیت های نرم افزار های امنیتی را از طریق مراحل توسعه نرم افزار مورد بررسی قرار می دهد . این آزمون ها تمامی مراحل مربوط به چرخه فعالیت نرم افزاری را در بر میگیرند که شامل مفاهیم نرم افزار های امنیتی ، نیاز ها ، طراحی ، اجرا و کد گذاری و تست محصول می شود . متقاضیان بایستی همواره از طریق منابع متعدد و نرم افزار های جدید ، در زمینه پذیرفتن ، توسعه ، اجرای عملیات ها ، نگهداری و ترتیب آرایش نرم افزار ها ، پیشتاز باشند .
خوشبختانه CSSLPاولین آزمون ( ISC)2 بود که توسط مراکز آزمون سازی Pearson VUE ارائه شد و به جای آزمون های تئوری معمولی و رایج که در طی زمان بندی های متنوع و در سایت های جهانی آزمون سازی مراقبت شده وجود داشت ، مورد استفاده قرار گرفت . برای نمونه همین گواهی هم در مورد تبدیل ( ISC)2به گواهی های قرن 21 کار های بسیاری انجام داده است . بر اساس ( ISC)2 ، گواهی CSSLP تنها اعتبار نامه هایی هستند که در حال حاضر بر روی ایجاد تمهیداتی جهت ایمن سازی تمامی مراحلتوسعه نرم افزار ها و نیز اجرای بهترین تمرین ها در این زمینه تاکید دارد .
جدول شماره 4 : واقعیت ها و ویژگی های CSSLP

نام گواهینامه
( ISC )2 Certified Secure  Software Lifecycle Professional ( CSSLP )
پیش نیاز ها و دوره های مورد نیاز

 

به منظور کسب صلاحیت برای داشتن این اعتبار نامه ها ، متقاضیان بایستی موارد زیر را رعایت نمایند :

    این دوره ها حداقل مدت زمان چهار سال ، آن هم به صورت تمام وقت و به همراه فعالیت های مرتبط با کار را در بر می گیرند و در زمینه های ( SDLC ) یا همان دوره کامل توسعه نرم افزاری ، حداقل در یکی از هشت حوزه CSSLP فعالیت دارند و یا سه سال تجربه همکاری و نیز داشتن مدرک لیسانس و یا معادل آن در یکی از رشته های مرتبط با IT ( فن آوری اطلاعات ) مانند علوم کامپیوتر ( Computer Science ) و یا فن آوری اطلاعات (Information Technology   ) از مواردی است که برای این گواهینامه مورد نیاز است .

تکمیل CSSLP : آزمون Certified Secure Software Lifecycle Professionalتایید دوباره گواهی ( تصدیق ) نیازمند طی کردن دوباره دوره های سه ساله با اعتبار 90 در آموزش حرفه ای پیوسته یا همان continuing professional education ( CPE ) می باشد و بیشینه آن اعتبار 30 CPE به ازای هر سال می باشد و هزینه آن هم برای مدت یک سال از نرخ 100 دلار امریکا محاسبه می شود .

 

تعداد آزمون ها ( امتحان ها )
یک آزمون توسط Pearson VUE تنظیم شده است .
قیمت هر آزمون
549 دلار امریکا
منابع مطالعه آزاد

Textbooks , exam outline , training seminars , webcasts و studISCopeSelf Assessment و Exam Simulator .

منابع مورد استفاده در دیگر آزمون های آمادگی برای دریافت گواهی نامه ها که در Amazon و سایر فروشگاه های ارائه دهنده این مطالب وجود دارند.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید