بهترین گواهینامه های شبکه های کامپیوتری در سال 2016(بخش پنجم)

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 26 مهر 94 ساعت: 08:31:41


جدید ترین آزمون نرم افزار های گوگل مواردی مانند پایه های تشکیلات فنی ، Gmail ، Postini و نرم افزار های گوگل در اغلب سطوح را در بر می گیرد که شامل پیکر بندی و جابجایی ها ، ترتیب تغییر ها و دسترسی ها ، مفاهیم بنیادی API و برنامه ریزی ، مدیریت و از بین بردن موانع و مشکلات موجود در تغییرات رخ داده بر روی برنامه های گوگل می باشند.


 واقعیت ها و ویژگی های CDS برنامه های گوگل

-نام گواهینامه


Google Apps Certified Deployment Specialist

-پیش نیاز ها و دوره های مورد نیاز
مورد نیاز : هیچکدام
موارد پیشنهادی :
•    دوره Google Apps Administrator Fundamentals ( تعداد برنامه ها این دوره 100 عدد می باشند ) . قابل ذکر است که این دوره رایگان بوده و شامل گواهی های پایانی نیز هست و متقاضیان باید با خریداری یک دامنه معین نسبت به تکمیل مراحل و انجام تمرینات اقدام نمایند .
•    راهنمای آموزشGoogle Apps : دورهDeployment Specialist ( که تعداد برنامه ها این مورد200 عدد می باشند ). بهای دوره 1.175 دلار آمریکا می باشد .
•    دو و یا سه سال تجربه در زمینه IT
•    تکمیل سه  Google Apps یا بیشتر برای استقرار کاری . ( شامل کار های جابجایی ، تکمیل اطلاعات و پیچیدگی های فنی مربوط به موضوع )
•    کاربرانی که تجربه کار با ابزار های جابجایی در کنار سرور( جابجایی Google Appsبه Microsoft Exchange ) و Google Apps Directory Sync را دارند

-تعداد آزمون ها ( امتحان ها )
یک آزمون آنلاین دارد .

-قیمت هر آزمون
100 دلار آمریکا: آزمون ها توسط Kryterion اجرایی می شوند ( آزمون های Kryterion : نیازمند وب کم های بلند به بهای 45 دلار آمریکا )

URL-
http://certification.googleapps.com/Home
-منابع مطالعه آزاد
راهنمای مطالعه برای آزمون Google Apps Deployment Specialist( به صورت رایگان ) .
چند منبع راهنمای آموزگار و منابع خود آموز ( نیازمند ورود به سیستم می باشد ) که درGoogle Partner University در دسترس می باشد .
تعدادی کتاب در زمینه برنامه نویسی برای نرم افزار های گوگل (Google Apps  ) ، البته هیچ کدام از این موارد به طور خاص بر روی گواهینامه ها تمرکز نمی کنند و مطالب مرتبط با آن را به صورت هدف دار دنبال نمی نمایند .
برای دریافت این منابع کاربران باید سایت های Amazon و دیگر منابع مرتبط را جست و جو نمایند .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید