کیفیت عکاسی با لومیا 950 و لومیا 950 XL

   
نام نویسنده:
 جمعه 24 مهر 94 ساعت: 09:55:55

امروز مایکروسافت علاوه بر ارائه اطلاعات بیشتر در زمینه تکنولوژی های به کارگرفته شده در ساخت این دوربین ها ، اولین عکس های گرفته شده با دوربین های گوشی های لومیا را در معرض نمایش گذاشت . مشخصات تئوری این دوربین ها خیره کننده است ، اگرچه مایکروسافت اعلام کرده است کارایی این دوربین ها در عکاسی واقعی نیز این چنین است. این دوربین ها به نرم افزارهای پردازش کننده عکس مجهز هستند . در ساخت این نرم افزار توجه خاصی به الگروریتم های رنگ ، پیکسل و نور شده است .

عکس هایی بدون پارازیت

مایکروسافت اعلام کرده است به دلیل ارتقاء نرم افزار و استفاده از سخت افزار جدید ، رنگ های عکس های این دوربین ها کاملا طبیعی و زنده می باشند و همه جزییات عکس نشان داده می شوند . از آنجایی که عکس برداری گاهی در شرایط دارای نور کم نیز انجام می شود ، دوربین های لومیا به سنسورهای بسیار حساس ، نسل سوم OIS و دیافراگمی بسیار بزرگ تر مجهز شده اند . فلش جدید نیز تاثیر زیادی در ارتقاء کیفیت عکس دارد .

مایکروسافت می گوید عکاسان حرفه ای می دانند چگونه در وضعیت های مختلف بین ISO و نور هماهنگی ایجاد کنند . حال لومیا 950 و لومیا 950XL این تصمیمات را از طریق تحلیل موقغیت دوربین و مشخصات صحنه اتخاذ می کنند .با استفاده از این گوشی ها ، هر کاربر به یک عکاس حرفه ای مبدل می شود . این دوربین ها در حالت Rich Capture با توجه به ساکن و یا در حرکت بودن جزییات منظره ، دو نوع نور را در عکس برداری لحاظ می کنند . به منظور هماهنگ سازی رنگ های پشت زمینه عکس ، از فلش های LED سه گانه ( سبز ، قرمز و آبی ) استفاده شده است ، از این رو در کیفیت عکس اختلالی ایجاد نمی شود .

این گوشی ها در چند روز آتی به بازار می آیند ، از این رو کاربران می توانند تا چند روز آینده به کیفیت و عملکرد واقعی این دوربین ها پی ببرند .

zokaee159

zokaee160

zokaee161

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید