استفاده از 3D تاچ در همه آیفون ها

   
نام نویسنده:
 جمعه 24 مهر 94 ساعت: 20:35:33

برای داشتن تمام امکانات 3D تاچ ، باید نمایشگر حساس به فشار آیفون 6 اس را در اختیار داشت اما هم اکنون با استفاده از یک برنامه هک به نام فورسی ( Forcy ) می توان با لمس شدید برنامه از قابلیت های 3 تاچ استفاده کرد .

دیگر نیازی به خرید آیفون جدید نیست .

یک برنامه هک دیگر با نام یونیورسال فورس (UniversalForce) وجود دارد که استفاده از 3D تاچ و لیو فوتوز را از داخل نرم افزار برای کاربر ممکن می سازد ، از این رو کاربر می تواند از طریق برنامه های iOS این قابلیت ها را در دسترس داشته باشد .

لیو فوتوز اینیبلر  (Live Photos Enabler) نیز کاربر را قادر می سازد تا با استفاده از هر نوع آیفون ، عکس های متحرک بسازد . برای انجام این کار تنها بهiOS9 نیاز است .

این روش ها به تازگی کشف شده اند از این رو نمی توان آن ها را بدون اشکال فرض کرد . هپ تیکل (Hapticle) برنامه هک دیگری است که هنگام فعال شدن کوییک اکشن ها (quick actions) گوشی را می لرزاند .

نباید انتظار داشت که این روش ها کاملا بی نقص باشند از این رو برای داشتن دسترسی به قابلیت های لیو فوتوز و 3D تاچ بهترین راه خرید آیفون 6 اس می باشد . علاوه بر این باید در نظر داشت که استفاده از روش های فوق گارانتی دستگاه را باطل می سازد .

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید