نحوه دانلود گوگل پلی استور و نصب آن برروی دستگاه های اندروید

   
نام نویسنده:
 شنبه 25 مهر 94 ساعت: 07:07:49

دیگر نگران نباشید ، از این به بعد می توانید به روش زیر این برنامه را تقریبا بر روی هر دستگاه اندرویدی نصب کنید . علاوه بر این با استفاده از این روش کاربران می توانند گوگل پلی استور های دستگاه های خود را بروزرسانی کنند .

نحوه اعمال تغییرات

به بخش Settings بروید سپس روی گزینه کلیک کنید و در پایین صفحه در قسمت Unknown Sources گزینه on را انتخاب کنید . پس از انجام این مراحل پیامی با موضوع اخطار نصب برنامه های خارج از دامنه گوگل پلی استور دریافت می کنید . هنگام نصب برنامه ها این پیام ها را در نظر بگیرید و مراقب باشید که برنامه خود را از یک سایت معتبر گرفته باشید . در صورتی که می خواهید یک برنامه غیر رایگان را نصب کنید ، حتما ورژن اصلی را خریداری کنید و از نصب بیلت های رایگان آن برنامه خودداری کنید . زیرا چنین عملی غیر قانونی می باشد و ممکن است مشکلاتی ، در صورت خراب بودن برنامه ، برای دستگاه ایجاد شود .

پیشنهاد می شود از سایتAPKMirror استفاده کنید زیرا سازندگان این سایت برنامه های آن از نظر امنیتی تست می کنند . از طریق این سایت اخرین بیلت گوگل پلی استور ( ورژن 5.10.29) را دانلود کنید . پس از دانلود شدن فایل ، برنامه در پوشه دانلود در بخش برنامه ها قرار می گیرد . بر روی فایل برنامه کلیک کنید و آن را نصب کنید . پس از طی کردن این مراحل می توانید برنامه مورد نظر خود را از گوگل پلی استور دریافت کنید .

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید