iAccess، ابزار فراهم کننده اسلات کارت microSD برای آیفون

   
نام نویسنده:
 جمعه 24 مهر 94 ساعت: 21:44:50

Leef، طراح و توسعه دهنده محصولات مبتنی بر فلش مموری که در سال 2010 تاسیس شد، به صورت رسمی از آخرین لوازم جانبی خود برای آیفون اپل خبر داد. iAccess، یک دستگاه فشرده، کوچک با طراحی مناسب است که به صورت مستقیم به درگاه یکی از مدرن ترین دستگاه های iOS وصل شده و قابلیت دسترسی به حافظه ذخیره سازی از طریق اسلات کارت microSD که در این دستگاه کوچک قرار گرفته، می دهد.
ایده ی پشت این دستگاه، فراهم کردن مکانیسم سریع برای دارندگان دستگاه iOS است تا سریعا عکس ها و ویدئوهای ذخیره شده بر روی کارت microSD را به صورت مستقیم به آیفون یا آیپاد خود منتقل کنند. این محصول مزیت هایی را نیز به همراه دارد و آن هم بسط ظرفیت ذخیره سازی دستگاه های iOS است. این مزیت برای خریدارانی اهمیت پیدا می کند که آیفون های 16 گیگابایتی دارند و با این ابزار می توانند، حافظه گوشی خود را افزایش دهند. iAccess از کارت های microSD با حافظه های هشت گیگابایت تا 128 گیگابایت پشتیبانی می کند.
همراه با این وسیله، یک اپلیکیشن موبایل نیز وجود دارد تا بتوان از iAccess بر روی سخت افزار مورد نظر استفاده کرد. اگرچه این دستگاه، اولین ابزار تولید شده برای ذخیره سازی مختص دستگاه های iOS نیست ولی به دلیل عملکرد خوب این دستگاه کوچک و قدرتمند، می تواند مورد توجه بسیاری از افراد برای بسط حافظه آیفون هایشان باشد. iAccess هم اکنون در ایالت متحده با قیمت 49.99 دلار به فروش می رسد.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید