پایونیر عرضه می کند: مدیا پلیر اندرویدی با کیفیت صدای Hi-Fi

   
نام نویسنده:
 شنبه 25 مهر 94 ساعت: 18:29:17

پایونیر، شرکت ژاپنی که تا بحال در هر زمینه ای از هدفون گرفته تا استریوهای ماشین، فعالیت کرده است، امروز از محصولات جدید خود پرده برداری کرد که برجسته ترین آنها مدیا پلیر با کیفیت بالای سیگنال است. مهم تر آنکه این پلیر بر روی نسخه اندروید لولی پاپ اجرا می شود، در واقع پایونیر در حال گسترش همکاری با دستگاه های اندرویدی است.
این شرکت الکترونیکی به تازگی از شرایط ایده آل قبلی خود پایین تر آمده و سال گذشته به تولید کننده تجهیزات صوتی Onkyo، فروخته شد. آندرو جونز، طراح در صنعت اسپیکر، پایونیر را ترک کرد و به شرکت دیگری رفت تا خط تولیدات جدیدی را طراحی کند ولی پایونیر مصممانه، دستگاه های جدیدی را عرضه کرد. در بین دستگاه های تولیدشده جدید، این شرکت سه محصول خود را برای معرفی در نمایشگاه طراحی الکترونیک انتخاب کرد که از گجت های Hi-Fi موجود بودند.
دستگاهی که شاید خریداران بیشتری را به خود جلب کند، دستگاه جدید XPD-100R، دومین پخش کننده صوتی این شرکت می باشد. این دستگاه، به اندازه یک گوشی هوشمند متوسط است و یک صفحه نمایش 4.7 اینچی دارد. البته، XPD-100R قادر است تا فرمت های مختلفی از فایل های صوتی را که شامل DSD و  384 KHZ/24 bit FLAC/WAV می شود، پخش کند. کیفیت چنین فایل های موسیقی بالاتر از فایل های Mp3 شما خواهد بود و نیز یک گام برتر از فرمت های کیفیت بالای استفاده شده در سایت Tidal است. XDP-100R دارای حافظه داخلی 32 گیگابایتی است ولی پایونیر دو اسلات کارت SD را نیز به این دستگاه افزوده تا شما بتوانید کتابخانه کاملی را با خود داشته باشید.
در کنار قابلیت Wi-Fi، شارژ ده ساعته باتری و اسپیکر داخلی این دستگاه را بسیار مجهز ساخته است. پلیر جدید با پوشش آلومینیومی و در رنگ های مشکی و نقره ای موجود می باشد. لولی پاپ اجرا شده بر روی آن نیز، این محصول پایونیر را به یک دستگاه مجهز با ارائه خدمات پخش رسانه، تبدیل ساخته است.
دستگاه های دیگر پایونیر شامل هدفون مجهز SE-MASTER2 و دریافت کننده استریوی SX-N30 می باشد. پایونیر، سه دستگاه را در سال آینده عرضه خواهد کرد. دستگاه اندرویدی مدیا پلیر XDP-100R با قیمت 700 دلار، دریافت کننده SX-N30 با قیمت 600 دلار و هدفون های SE-MASTER1 با قیمت بالای 2500 دلار به بازار وارد خواهند شد.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید