لامپ هوشمند LIFX با کنترل کرتانا برای خانه های هوشمند

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 26 مهر 94 ساعت: 17:04:21

LIFX امروز صبح از لامپ هوشمند Color1000، مجهز به Wi-Fi خبر داد که می تواند توسط دستیار شخصی مایکروسافت یعنی کرتانا کنترل شود. این لامپ جدید، با سایز کوچکتر A19 طراحی شده و برای قرار گرفتن در لوازم جانبی بهتر از لامپ های قبلی است.
این لامپ پرنورتر است و هم چنین بهره وری بالایی از انرژی مصرفی خود دارد. نور خروجی این لامپ 1055 لومن و هزینه انرژی گفته شده، 1.32 دلار در سال است. LIFX Colour 1000 میلیون ها رنگ مختلف و صدها رنگ مایل به سفید دارد و می تواند خانه را بدون نیاز به یک هاب شبکه یا سخت افزار دیگری چراغانی کند.
به دلیل سیستم Wi-Fi داخلی، لامپ Color 1000 می تواند بوسیله چند دستگاه مختلف کنترل شود. برنامه های رایگان برای iOS، ساعت اپل، اندروید و ویندوز موجود هستند و این لامپ نیز قابلیت یکپارچگی با دستگاه های هوشمند خانگی مانند گوگل نست، ریموت لوگی تک، SmartThings سامسونگ و IFTTT را دارد. پیش از این نیز لامپ هایی تولید شده اند که با دستیار شخصی آلکسا آمازون، کار می کرده اند ولی پشتیبانی کرتانا از LIFX، موضوعی جدید و قابل توجه است.
کرتانا می تواند به این لامپ یا گروهی از لامپ ها دستور روشن و خاموش شدن، تغییر نور لامپ به یک رنگ خاص یا کم و زیاد کردن نوررا بدهد. با استفاده از دستیار شخصی مایکروسافت که اکنون بر روی ویندوز 10 و گوشی های لومیا موجود است، به راحتی می توان سیستم نور یک خانه را مدیریت کرد.
لامپ LIFX Color 1000 با قیمت 59.99 دلار واندازه A19، در پایه های B33، E26 و E27 موجود است.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید