هورتون ورکس گزارش ها در مورد هادوپ دروپ را رد می کند.

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 28 مهر 94 ساعت: 07:43:33


اوایل امسال، گارتنر اعلام کرد که این شرکت تا چند سال آینده به روند کند خود ادامه خواهد داد، و تا دو سال آینده برنامه های تجاری بسایر کمی برای گسترش هادوپ خواهد داشت. رییس شرکت هورتون ورکس، هرب کونیتز گفته است که " ما اوضاع را آنطور که گارتنر بیان کرده است نمی بینیم."
او گفت: "تعداد مشتریان هورتون ورکس به 560 رسیده و در حال افزایش است. تعداد مشتریان ما رشد 20 درصدی در یک چهارم سال داشته است که این رقم به معنی 144 درصد نرخ توسعه خالص است. "
در حال حاظر، 800 کارمند هورتون از تعداد مشتریان مستقیم این شرکت بیشتر است، البته این شرکت 1350 شریک نیز دارد که شامل شرکت های فروشنده بزرگی از جمله SAP می شود. کونیز تاریخی دقیق برای زمانی که انتظار بالا رفتن این نرخ می رود اعلام نکرد، اما گفت که این اتفاق به زودی خواهد افتاد. در نتایج چهار آخر سال، ضرر خالص این شرکت به 42.3 میلیون دلار افزایش یافت و بازده آن در مقایسه با سال پیش  22.8 میلیون دلار بود. این شرکت گفته است که انتظار می رود تا سال 2017 این شرکت به سود رسانی برسد.
تا پایان مرداد ماه هورتون ورکس راه اندازی تکنولوژی Onyara را به دست آورد، که نرم افزار اتصال ایمن آن در اصل توسط NSA ساخته شده بود. در کنار این تکنولوژی هورتون ورکس همچنین تعدادی از کارمندانی که قبلا برای NSA کار می کردند را نیز به دست آورد.
با این حال به نظر می رسد که جذب گسترده هادوف هنوز امکان پذیر نیست.

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید