هدفون های هوشمند Ora-X همراه با واقعیت افزوده

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 28 مهر 94 ساعت: 19:58:52

عینک گوگل، براساس شنیده ها، مناظر تماشایی و فوق العاده ای را در برابر چشمان استفاده کنندگان قرار می دهد. حال، شرکت دیگری امیدوار است تا در حوزه ای که گوگل شکست خورد، به موفقیت برسد. وی صفحه نمایش واقعیت افزوده را با دستگاهی که اکثر مردم با آن سروکار دارند، ترکیب کرده است و آن نیز هدفون های دور گوش (Over-ear) است.
این هدفون ها Ora-X نامیده می شود و محصولی از شرکت Optivent می باشند که امروز یک کمپین 150 هزار دلاری را در ایندیگوگو راه اندازی کرد. Ora-X که کار خود را از ژانویه گذشته شروع کرده بود، یک تبلت پوشیدنی محسوب می شود. این دستگاه، توسط اندروید 4.4 قدرت می یابد و قادر به اجرای برنامه های مستقل یا پخش رسانه ها از طریق یک دستگاه مجهز به بلوتوث است. مانند عینک، Ora-X نیز توسط یک صفحه نمایش لمسی کنترل می شود که روی گوش سمت راست قرار دارد و می تواند به گوش سمت چپ نیز انتقال یابد. صفحه واقعیت افزوده تمام رنگی، میدان دید 22 درجه ای دارد که در واقع با نگاه کردن به صفحه نمایش 70 اینچی از فاصله 15 فوتی برابر است. علاوه بر آن، Ora-X، یک دوربین ویدئویی بر روی بازوی صفحه دارد که اجازه ضبط ویدئوهای POV را به کاربر می دهد.
شاید برترین ویژگی این هدست، مستقل عمل کردن آن باشد به این معنی که این هدست در واقع یک دستگاه اضافی وابسته به گوشی مانند ساعت اپل نیست و دستگاهی با عملکرد کامل محسوب می شود.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید