ردیاب تناسب اندام A360 با قابلیت اتصال به آیفون

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 28 مهر 94 ساعت: 21:24:18

سازنده لوازم تناسب اندام، پلار، از یک ردیاب تناسب اندام جدید با نام A360 خبر داد که ویژگی هایی چون صفحه نمایش لمسی رنگی، مانیتور ضربان قلب و پیام رسانی در آیفون را ارائه می کند. ردیاب A360، یک وسیله ضد آب است و به گونه ای طراحی شده که بتوان 24 ساعته از آن استفاده کرد، به صورت اتوماتیک گام ها، الگوی خواب و میزان کالری سوخته شده در بدن را ضبط می کند.

با وجود اینکه این وسیله با HealthKit، گوگل فیت و بعضی دیگر از برنامه ها هماهنگ می شود ولی برای تحلیل های جزئی می توان از برنامه Polar Flow استفاده کرد که بر روی اندروید و iOS اجرا می شود و با وب سرویسی همکاری می کند تا افراد بتوانند داده های خود را با مربیان و دیگر دوستان خود به اشتراک بگذارند.
دارندگان آیفون نیز می توانند اعلام تماس ها، پیام ها، رویدادهای تقویم، بروزرسانی های شبکه های اجتماعی را دریافت کنند. این ویژگی برای اندروید نیز به زودی عرضه خواهد شد.
یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه، شارژ باتری است که این دستگاه می تواند با یک بار شارژ کامل، تا دو هفته دوام آورد، بسیاری از ردیاب های تناسب اندام دیگر، بیش از یک هفته و ساعت های هوشمند بیش از یک روز دوام نمی آورند. A360 اوایل ماه بعد با قیمت 200 دلار به بازار خواهد آمد. بند این وسیله سلیکونی در رنگ های سفید، مشکی، آبی، صورتی و سبز موجود خواهد بود.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید