لایف پروف، باتری ضد آب FRE Power تولید می کند

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 30 مهر 94 ساعت: 20:26:25

تولیدکننده محبوب LifeProof، امروز جدیدترین محصول خود را برای آیفون 6 ارائه کرد. این محصول، باتری FRE Power است که شارژ باتری گوشی هوشمند را نسبت به باتری قبلی که ارائه شده بود، دوبرابر می کند. لایف پروف گفته است که این باتری جدید ضد آب است و به کاربران اجازه گرفتن تصاویر زنده (لایو فتو) و ویدئوهای 4K را در هر محیطی می دهد.
مدیرعامل شرکت لایف پروف گفته است: "ما مهندسینمان را برای ارائه آنچه انتظار می رفت به چالش کشیدیم و آنها نیز توانستند نیازهای ما را بیش از آنچه که می خواستیم، برآورده سازند. این باتری قدرت و محافظت بیشتری را به همراه می آورد، بنابراین شما امکان ماجراجویی بیشتری خواهید داشت. ترکیب تصاویر زنده آیفون 6s و ویدئو 4K با شارژ باتری دو برابر، به شما این امکان را می دهد تا تصاویر و ویدئوهای بهتری داشته باشید و نیز بیش از قبل بتوانید تصویر برداری و فیلم برداری کنید.
منبع FRE Power باتری 2600 میلی آمپری داخلی لیتیومی است. لایف پروف گفته است که این باتری حجم دوبرابری برای آیفون 6 پدید می آورد. در بیرون، این باتری در مقابل آب، بخار، خاک و برف محافظت می شود. این شرکت گفته است چنین پوششی بر روی باتری، مانع دسترسی به آن برای ویژگی های جدیدی چون لمس سه بعدی و فلش دوربین جلو نیست.
این باتری با قیمت 129.99 دلار پیش فروش می شود که عرضه آن هم از 15 آبان می باشد. این باتری برای آیفون 6 آماده شده است ولی شرکت در مورد پشتیبانی آن برای آیفون 6 پلاس یا آیفون 6s پلاس صحبتی نکرده است.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید