جزییات بیشتری درباره موتورولا دروید توربو 2 و دروید مکس 2

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 5 آبان 94 ساعت: 06:02:44

تا کنون جزییات کمی در مورد ظاهر و مشخصات این دو دستگاه منتشر شده است . @Evleaks توییتر یکی از منابعی بوده که بیشترین جزییات را در مورد این دو مدل ارائه کرده است .عکس های منتشر شده از این دو دستگاه مشخصات آن ها را به طور تقریبی نشان می دهد . در این عکس سه گوشی قرار گرفته در سمت چپ متعلق به دروید توربو 2 می باشد . همان طور که در عکس دیده می شود ، در نمای جلو دستگاه لوگو Verizon و در نمای پشت دستگاه لوگو دروید قرار دارد . دو عکس دیگر موجود در این عکس متعلق به دروید مکس 2 است . دروید مکس 2 ، تنها لوگو دروید را با خود یدک می کشد .

همان طور که در این عکس دیده می شود هر دو گوشی با پنل سفید و سیاه جلویی عرضه می شوند . سازنده برای پنل های پشتی ، رنگ های مختلفی در نظر گرفته است . موتورولا در زمینه رنگ دیگر محصولات خود نیز چنین عملکردی دارد . این سازنده در نظر دارد دروید توربو 2 را با دو کاور پشتی شکل دار و یک کاور ساده عرضه کند . البته شایعاتی مبنی بر این وجود دارد که سازنده علاوه بر این سه پنل ، یک پنل سیاه رنگ دیگر نیز برای دروید توربو 2 در نظر گرفته است . دروید مکس 2  ، گوشی دیگر موتورولا ، تنها در دو رنگ آبی و سفید عرضه می شود .

دروید مکس 2 از نظر مشخصات ، یک گوشی متوسط مانند موتو ایکس پلی (Moto X Play) می باشد . این دستگاه به یک نمایشگر 5.5 اینچی 1080p ، یک پردازشگر 615 اسنپدراگون ، یک رم 2GB و یک دوربین 21MP مجهز است . موتورولا در نظر دارد دروید توربو 2 را یک گوشی پرچم دار است با نمایشگر QHD و پردازشگر 810 اسنپدراگون عرضه کند .

ZOKAEE234

ZOKAEE235

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید