M2 خودروهای BMW اولین سری جایگزین های M هستند که مورد تایید می باشد .

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 6 آبان 94 ساعت: 12:17:36


با آن گزینه دستی خودروی M2 قادر است تا در مدت 4.4 ثانیه به سرعت 60 mph برسد – لانچ کنترل به انتقال دهنده دو کلاچ دار کمک می کند تا خودرو در مدت 4.2 ثانیه به همان سرعتی که گفته شد برسد . جالب است بدانید که هر دو اینهایی که گفته شدند دارای یک محدودیت الکترونیکی هستند که باعث می شود تا از سرعت 155 mph تجاوز نکنند . همانند نمونه های دیگر مدل BMW M ، زیبایی های ظاهری و بهبود های ظاهر خودرو ، شامل داشبورد جلویی با تعداد شیار ها و چین هایی بیشتر از یک پیراهن اطو نشده ، پخش کنند پشتی منسجم و اگزوز 4 بخشی و استاندارد اصلی ، بسیار مورد توجه قرار گرفته اند . خود بدنه هم وسیعتر از نمونه پیشین خود یعنی خودرو های سری 2 می باشد – ابعاد آن هم 2.1 اینچ در 3.1 اینچ می باشد ، این وسعت در اندازه خودرو سبب می شود که راحت تر بتوان تایر های پهن و عریض را بر روی خودرو سوار کرد . همچنین این خودرو دارای رنگ های آبی ، سفید ، مشکی و یا خاکستری هم هست که خریداران می توانند رنگ مورد پسند خود را از میان این بازه انتخاب و سفارش بدهند .

mvm2
زیر پوسته این خودرو با لایه ای از آلومینیوم پوشیده شده است . بازو های کنترلی ، محور اسکلت ماشین ، نحوه فنر بندی ، میله های آنتیرول و حمل کننده های چرخ ها ، همگی از نوعی فلز سبک ساخته شده اند . و به همین خاطر هم هست که در نتیجه چنین طراحی هوشمندانه خودرویی آماده شده است که وزن آن تنها 3450 پوند است . حال بهتر است بدانید حقیقت این است که این وزن از سنگینی خودرویی حرف می زند که جعبه دنده دو کلاچ دار نیزز دارد و حالا چه قبول بکنید و چه نکنید نمونه دستی این جنس سنگین تر از این بوده است ( با وزن 3505 پوند ) . برای مقایسه می توان گفت که نمونه ای از 228i ها که جعبه دنده دستی دارند وزنی معادل 3295 پوند دارند ، در حالی که همین سیستم ها با جعبه دنده اتوماتیک وزنی 50 پوند بیش تر دارند .

mvm5
اجزای باقیمانده M2 مواردی هستند که به راحتی در سیستم های دیگر BMW  وسایر محصولات آن نیز قابل مشاهده هستند . ترمز های گنده ای در پشت هر چرخ وجود دارند ( چرخ های گردان 15 اینچی در جلو و 14.5 اینچی رد قسمت پشت ) و یک دیفرانسیل ضد لغزش متناسب و متعادلی هم وجود دارد که به کنترل آن به صورت الکترونیکی می باشد . اما برویم سراخ ویژگی های درون این خودرو : صندلی های اسپورت ، امدازه گیر ها و سنجش گر های M-specific و علایم و نشانه های بیشتر که شما نمی توانید در ماشین هایی مانند Bavarian آنها را پیدا بکنید . و در آخر اینکه مانند تمامی خودرو های halfway-luxurious این خودرو نیز در پوشش کابین خود از یک چرم مرغوب استفاده کرده است .

mvm3
البته که با استفاده از ابزار هایی که امروزه در دسترس هستند می توان به بسیاری از راه کار ها و تکنولوژی های امنیت خودرو دسترسی داشت . کسانی که پشت فرمان خودرو های M2 می نشینند نیز دوست دارند بسیاری از این تکنولوژی ها را به کار بگیرند و امنیت بیشتری را احساس نمایند . این خودرو دارای سیستم ترمز خودکار سرعت پایین است ، دارای سیستم هشدار حرکت در مسیر های باریک می باشد ، سیستم حسگر های پشتی دارد که به هنگام حرکت با دنده عقب و پارک ماشین کاربرد دارد و دوربین های پشتی نیز بر روی این خودرو وجود دارند . همچنین بر روی این خودرو یک ConnectedDrive هم وجود دارد که با پشتیبانی از نرم افزار موجود بر روی خودرو قادر است تا برخی کار های بسیار جالب را برای شما مدیریت نماید .
قرار است که 2016 M2 در بهار سال 2016 در چندین فروشگاه مهم به فروش برسد . این فروشگاه ها در کشور هایی مانند آمریکا ، انگلیس و استرالیا خواهند بود . البته هنوز هم کار قیمت گذاری تمام نشده است و رسانه ای کردن آن هم به بعد موکول شده است .

mvm4

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید