عرضه اولین تلویزیون ویندوز ده با همکاری مایکروسافت و ویدئوکان

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 6 آبان 94 ساعت: 14:44:11

ویدئوکان، شرکت هندی لوازم جانبی و برقی خانگی، با همکاری مایکروسافت، اولین تلویزیون ویندوز 10 را عرضه کرد. این تلویزیون LED جدید، تلویزیون را تبدیل به یک کامپیوتر شخصی کرده است. این دستگاه می تواند به صورت یکپارچه به حالت تلویزیون برود که در این حالت می توان به کانال های مختلف تلویزیونی دسترسی داشت.
این دستگاه، شامل دو مدل با صفحه نمایش های 81 سانتی متری و 98 سانتی متری می باشد که هر دو نیز دارای سیستم Wi-Fi داخلی هستند که به صورت اتوماتیک به شبکه های موجود وصل می شود. واسط MHL تلویزیون به کاربران اجازه می دهد تا به گوشی های هوشمند، تبلت ها و دیگر وسایل الکترونیکی وصل شوند.
این تلویزیون دارای پورت های HDMI، رم DDR3 با ظرفیت دو گیگابایت و حافظه داخلی 16 گیگابایتی می باشد که از طریق اسلات کارت میکرو SD تا 128 گیگابایت نیز توسعه می یابد.
اکشی دیهوت، رئیس شرکت ویدئوکان، در این مراسم گفت: "ما از اعلام عرضه اولین تلویزیون ویندوز ده در جهان بسیار هیجان زده هستیم. ما نیازهای مصرف کنندگان برای دسترسی آسان به تکنولوژی را درک کردیم و اولین دستگاه ترکیبی تلویزیون و کامپیوتر را طراحی کردیم. با این تلویزیون، دانش آموزان به راحتی می توانند تکالیف مدرسه خود را ایجاد و به اشتراک بگذارند، خانه دارها با دنیا در ارتباط باشند و شاغلان کارهای اداره ی خود را در خانه انجام دهند. این وسیله ای است که هر عضو خانواده می تواند برحسب سن خود از آن استفاده کند."
عملکرد دوگانه تلویزیون LED ویندوز 10، وسیله ای جالب برای یک اتاق است که در آن شما می توانید بین کارهای خود و اوقات فراغت سوئیچ کنید. این دستگاه در نیمه آبان تا نیمه آذرماه با قیمت 615 دلار به بازار می آید.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید