انتشار بیلد 10581 ویندوز موبایل 10 برای اینسایدری ها

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 7 آبان 94 ساعت: 18:51:55

ویندوز موبایل 10 با دریافت بیلدها روز به روز کامل تر می شود و با انتشار هر بیلد یا ویژگی های ازه ای به آن افزوده می شود و یا باگ های بیلدهای قبلی رفع می شوند تا این سیستم عامل را پیش از روزهای دیگر کامل تر و با کیفیت تر کند.ظاهرا مایکروسافت پس از دریافت بازخوردهای مناسب از انتشار ویندوز 10 دسکتاپ ،تلاش دارد تا ویندوز موبایل خود را هم پر طرفدار کند.

ویندوز اینسایدر برنامه ای است که مایکروسافت آن را طرح کرده است و به کسانی که علاقه دارند تا نسخه های آزمایشی سیستم عامل ویندوز را تست کنند و نظرات خود را با تیم برنامه نویس مایکروسافت در میان گذارند این فرصت را می دهند.

گابریل آئول اشاره کرده است:

ما مشکلی که باعث می شد نتوانید از بیلد های قبل تر به بیلد آپگرید کنید را حل کرده ایم. بنابراین اگر شما هم در بیلد 10536 مانده اید یا به ویندوز فون 8.1دانگرید کرده اید از این به بعد می توانید مستقیما به این بیلد آپگرید کنید، بدون اینکه نیاز باشد دوباره به ویندوز فون 8.1 برگردید.

این بیلد بسیاری از باگ ها را رفع می کند ولی ویژگی تازه ای را به این ویندوز اضافه نکرده است.

 

مشکلات رفع شده در بیلد 10581 ویندوز موبایل 10

مایکروسافت در مورد ا دلیل انتشار این بیلد را رفع باگ های موجود در بیلد قبلی و مشکل آپدیت بیلد به بیلد رفع شده و نیازی نیست که از ویندوز فون 8.1 این به روز رسانی را دریافت کنید.

بر اساس گفته های گابریل ائول این بیلد برا رفع باگ ها و مشکلات زیر ارائه شده است:

  • این آپدیت برای گوشی هایی مانند لومیاهای 1520،930 و آیکون است که نمیتوانستند در اینسایدر ویندوز 10 از ویژگی Hey Cortana استفاده کنند ولی این مشکل با این بیلد بر طرف می شود.توسط مسیر Settings > Extras > Hey Cortana این ویژگی فعال خواهد شد.
  • باگی باعث می شد باعث می شد کاربر نتواند اپلیکیشن ها را جهت نمایش وضعیت در لاک اسکرین انتخاب کنند که با این بیلد رفع شد.از این طریق Settings > Personalization > Lock screen می توانند این ویزگی را داشته باشند.
  • اصلاح متون و ارتقا قابلیت پیش بینی کلمات
  • ارتقای ضبط ویدیو
  • ارتقای همگام سازی پیام های صوتی
  • مشکلی که باعث کم شدن عمر باتری می شد رفع شده است.
  • مشکل مربوط به نرم افزار های شخص ثالث مانند فیسبوک، مسنجر فیسبوک، اینستاگرام، واتس اپ و… حل شده است و مشکلی در اشتراک گذاری تصاویر وجود ندارد.
  • مشکلات مربوط به گوشی های دو سیم کارته که در بیلد 10572 وجود داشت حل شده است.
  • مشکلات مربوط به کیبورد QWERTY زبان چینی که در بیلد های قبلی باعث از کار افتادن آن می شدند در این بیلد رفع شده است.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید