شرکت دل و مایکروسافت در مورد سرویس ابر هیبریدی با هم همکاری می‌کنند.

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 10 آبان 94 ساعت: 06:37:28


تحقیقات نشان داده است که 90 درصد از مدیران اجرایی در زمینه‌ی فناوری اطلاعات معتقد هستند که برای رسیدن به تجارتی پیشرو باید از استراتژی ابر هیبریدی استفاده کرد. 55 درصد از سازمان‌ها در سراسر جهان از بیش از یک نوع ابر رایانشی استفاده می‌کنند و معتقد هستند که این تعداد باید افزایش یابد.و اما در زمینه‌ی تجربه‌ی کاربران در استفاده از سرویس ابر رایانشی باید اشاره کرد که بازخورد آن‌ها غالباً چنین است؛ تجربه‌ای پیچیده با ریسک بالا که از نظر کنترلی برای کاربر شفاف نیست.


نکته‌ی کلیدی
شرکت دل سیستم ابر هیبریدی خود را برای شرکت مایکروسافت عرضه کرد؛ سیستمی که بر مبنای پلت‌فرم استاندارد ابر رایانشی شرکت مایکروسافت بنا شده است.باید اشاره کرد که این سیستم اولین سیستم ماژولار و یکپارچه‌شده‌ی ابر هیبریدی است. این سیستم استقرار و نگه‌داری اتوماتیک و خودکار دارد. علاوه بر این در زمینه‌ی پرداخت‌های الکترونیکی راه‌حلی جدید عرضه کرده است که ریسک را برای کاربر کاهش می‌دهد.کاربران به دنبال ساده‌کردن و سرعت بخشیدن به تجربه‌شان در استفاده از سرویس ابر رایانشی هستند. نکته‌ی کلیدی در این زمینه این است که ارائه‌ی سرویس ابر هیبریدی برای برآورده‌ساختن این نیاز مستلزم تضمین تطبیق‌دادن کاربران با این سرویس جدید است.


مینیمم‌کردن ریسک
آخرین گزینه‌ی عرضه‌شده‌ی شرکت دل، به نام Dell Cloud Flex Pay می‌باشد؛ این برنامه این امکان را فراهم کرده که کاربران سرویس ابر هیبریدی شرکت دل را، بدون هزینه‌ی زیاد و یا تعهد طولانی مدت برای مایکروسافت نصب کنند. به این ترتیب کاربران قادر هستند پیش از اینکه بیش از حد مورد نیاز تخمین بزنند، سطح مورد نیازشان از سرویس ابر هیبرید را تعیین کنند.   به عنوان مثال، شرکت دل از یک مدیر اجرایی در زمینه‌ی فناوری اطلاعات کمک گرفت تا سطح و میزان استفاده‌ی کاربران را از سرویس ابر هیبریدی در هنگام توسعه تخمین بزند و حتی نتایج آزمایش این سرویس توسط کاربر را پیش‌بینی کند. مدیران آی‌تی غالباً مرز بین مصرف کم و نیاز‌های غیر منتظره را اشتباه متوجه می‌شوند و همین سبب تخمین ریسک بیش از حد می‌شود و در نهایت باعث می‌شود از بودجه‌ی در دست بیشترین استفاده‌ی ممکن صورت نگیرد.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید