محصول جدید وسیل (Vessyl)

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 13 آبان 94 ساعت: 05:45:13

اول خبرهای بد
وسیل یک لیوان هوشمند است که وضعیت آب بدن، کالری، کافئین، قند شما را کنترل می کند. شرکت تولید کننده این محصول طی یک ایمیل به مشتریان خود اعلام کرده است که محصول جدیدشان با کمی تاخیر به بازار می آید.
حال خبر های خوب
خبر خوب این است که این شرکت محصول جدید خود، به نام پرایم وسیل (Pryme Vessyl) را معرفی کرده است. این محصول که مانند مدل های قبل است، تمرکز اصلی اش روی میزان نیاز بدن شما به آب است. پرایم وسیل در تاریخ  21 آبان ماه امسال به بازار می آید.
خبر خوب این است که این شرکت اعلام کرده که برای هر کسی که وسیل را پیش خرید کرده است، یک پرایم وسیل رایگان به قیمت 99 دلار نیز فرستاده خواهد شد.

Pryme unboxing

پرایم وسیل
پرایم دارای طراحی مشابه وسیل اصلی است، دارای ظرفیت 470 میلی لیتر، یک یشه داخلی و یک تریتان خارجی است. این لیوان توسط یک سیستم ذخیره سازی وایرلس شارژ می شود. یک صفحه در کنار لیوان وجود دارد، که وضعیت آب بدن شما را بر اساس عوامل فردی شما، مانند: سن، وزن، جنسیت، وضعیت خواب، وزن ، فعالیت و غیره مشخص می کند. در حالی که این محصول دارای یک اپلیکیشن برای سیستم عامل های iOS و اندروید دارد، این شرکت اعلام کرده که به زودی برای ویندوز نیز این اپلیکیشن قابل استفاده خواهد بود که خبر خوبی برای طرفداران ویندوز می باشد.

PrymeVessyl

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید