PuzzlePhone ، یک گوشی هوشمند ماژولار ایده ال برای کاربر!

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 14 آبان 94 ساعت: 05:39:00

فرق بین پازل فون ، پروژکت ارا و فیر فون 2 ( Fairphone 2) در چیست ؟ پازل فون از سه قسمت اصلی تشکیل می شود : ستون فقرات ( نمایشگر ، فریم و اسپیکرها ) ، مغز ( پردازشگر و ماژول دوربین ) و قلب ( باتری و تجهیزات الکتریکی فرعی ) . کاربر می تواند همه این ماژول ها را بدون دور انداختن دیگر قسمت ها، جایگزین سازد . توجه به این نکته خالی از لطف نیست که هر ماژول با چند پیچ بسته شده است بنابراین باز کردن این ماژول ها چندان کار دشواری نمی باشد .

پازل فون قرار است با یک نمایشگر 5 اینچی FHD ، یک پردازشگر هشت هسته ای 64 بیتی ، یک رم 3GB ، حافظه های داخلی 16/32/64GB ( وابسته به نوع مدل ) و یک باتری 2800mAh به بازار بیایید . این گوشی که از مواد زیست دوست ساخته شده است از یک دوربین اصلی 12MP ، یک دوربین ثانویه 5MP و اندروید 6 مارشمالو بهره می برد . پازل فون در دو مدل مختلف به بازار می آید که حافظه های داخلی متفاوتی دارند و از مواد مختلفی ساخته شده اند . سازنده در نظر دارد مدل 16GB را با قیمت $333 ، مدل 32GB را با قیمت $444 و مدل 64GB را با قیمت $777 ( با تزییناتی از جنس مس) در بازار عرضه کند .

پازل فون یک کمپین سرمایه گذاری منعطف در ایندی گوگو (Indiegogo) به راه انداخته است به این معنی که شرکت سازنده همه پول سرمایه گذاری شده را دریافت می کند حتی اگر این مبلغ به سقف 250 هزار دلار نرسد . این شرکت توانسته است در یک روز مبلغ 42 هزار دلار کسب کند . پازل فون تا به حال سود خوبی از R&D کسب کرده است بنابراین در پروژه جدید نیز با مشکلی مواجه نمی شود . ظاهرا قرار نیست گوشی پازل فون زودتر از ماه سپتامر (10 شهریور تا 8 مهر ) سال 2016 به کشورهای دیگر صادر شود .

ZOKAEE275

ZOKAEE276

ZOKAEE277

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید