بیش از 19 هزار سازمان از طرح Android for Work استفاده می کنند

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 13 آبان 94 ساعت: 19:15:36

گوگل امروز اعلام کرد که بیش از 19 هزار سازمان در حال آزمایش، توسعه یا استفاده از اندروید برای سرویس های کاری(Android for Work) خود هستند. سازمان ها با استفاده از اندروید در سرویس های کاری خود، راحت تر و با اطمینان بیشتری به کارمندان خود اجازه می دهند تا دستگاه های اندرویدی خود را سرکار بیاورند. اندروید می تواند اپلیکیشن های شخصی و کاری را از هم جدا کند.

با توجه به این، دپارتمان IT کنترل اپلیکیشن ها و داده های خود را در دست دارد، در حالیکه کارمند نیز می تواند بر روی دستگاه انگری برد، بازی کند، به این صورت امنیت داده های شرکت حفظ خواهد شد و به دست کارمندان نخواهد افتاد. این برنامه، که گوگل اولین بار در کنفرانس توسعه دهنده I/O در اوایل سال 1393 ارائه داد، به صورت رسمی در نیمه بهمن 1393 عرضه شد.
البته مشخص نیست که چه تعداد از این 19هزار سازمان در حال آزمایش این برنامه و چه تعداد در حال توسعه آن هستند. آنطور که شرکت امروز اعلام کرده است، این برنامه مدیران IT را قادر می سازد تا مجوزهایی را در تمام سطوح جزئی به کاربران بدهد. استفاده کاربران جدید از NFC نیز می تواند مشروط شود.
گوگل می گوید در حال حاضر با 80 شرکت همکاری می کند. یکی از آنها بلک بری است که از اندروید برای کار، پشتیبانی کرده و پچ اندروید گوگل را برای دستگاه پریو تطابق داده است. شرکای دیگر شامل کرتیکس، سیسکو، F5 و SAP و تعداد دیگری از شرکت ها و تولیدکننده ها می باشد.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید