آیا اپل، شرکت فارادی فیوچر را برای ساخت ماشین الکتریکی خود انتخاب کرده است؟

   
نام نویسنده:
 شنبه 16 آبان 94 ساعت: 19:07:33

اخیرا یک شرکت ماشین الکتریکی به نام فارادی فیوچر (Faraday Future) بسیار خبرساز شده است. این شرکت هیچ تولیدی نداشته است ولی به دلیل اینکه ظاهرا از طرف منابع و شرکت های بزرگ حمایت می شود، کنجکاوی بسیاری را برانگیخته است. به تازگی گفته شده است این شرکت احتمالا پوسته ای برای ماشین الکتریکی اپل می باشد.
این شرکت به تازگی خبر از هزینه یک میلیاردی برای ماشین تولیدی در کالیفرنیا داده است و مهمتر از فروش ماشین های الکتریکی، شرکت "برنامه هایی برای کشف دیگر جنبه های صنعت تکنولوژی و اتوموبیل دارد که شامل مالکیت خصوصی و مدل های قابل استفاده، وسایل داخلی خودرو و رانندگی خودکار می شود."
ولی چرا فارادی فیوچر می تواند نمایی برای اپل باشد؟ این شرکت جدید صدها مهندس در اختیار دارد که در اوایل امسال هم شایع شده بود که پروژه تیتان اپل، تیمی با صدها مهندس دارد. مدیر ارشد این شرکت نیک سامپسون است که مدیر سابق گروه مهندسی وسایل نقلیه و بدنه آنها در تسلا بوده است و همه می دانیم که اپل کارمندان تسلا را نیز برای پروژه خود استخدام کرده است.
بسیاری از کارمندان شرکت فارادی، سوابق بسیار گسترده ای در ماشین های الکتریکی یا اتوموبیل ها دارند و اپل هم پیش از این کارمندانی با سوابق وسایل نقلیه الکتریکی را به خدمت گرفته است. حال تمام این شایعات می تواند تنها تصور و خیال باشد ولی این واقعیت که فارادی پشتیبان بزرگی دارد و نیز کار آنها با شایعات ماشین اپل همراه است، چنین شایعه ای را هم محتمل می سازد.

میتوانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید