ورود تازه واردهای ارتش ربات

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 19 آبان 94 ساعت: 08:52:57


این ربات اگر وارد کار بشود مطمئنا کار جالبی خواهد بود . همین الان هم ربات شرکت یاماها کوچکترین نیازی به کمک انسان ندارد . این ربات حتی در شروع کار و استارت اولیه و حرکت آرام نیز هیچ نیازی به انسان ندارد و در ضمن قادر است در سرعت های بیش از 200 کیلومتر بر ساعت نیز از عهده حفظ تعادل خود برآید .
صحت و دقت بالای ربات :
البته برای رسیدن به این هدف به سیستم های کاملا پیچیده تری نیاز خواهد بود . بر اساس نوشته هایی که از طرف Jamie Wisniewski در مجله مهندسی ECN آمده است ، " کنترل کردن تکان ها و حرکت های مختلف در سرعت های بالا نیازمند انواعی از سیستم های کنترلی می باشد که بایستی با دقت بالایی وارد عمل بشوند . به این معنی که یک حرکت اشتباه برابر با از بین رفتن ربات خواهد بود " .
در یک ویدئو کلیپی که از این ربات بیرون داده شده است و خطاب به راننده مشهور Valentino Rossi می باشد ، شاهد صحبت کردن خود ربات هستیم : " من MOTOBOT هستم . من برای این تولید شده ام که از شما جلو بزنم " . ربات یاماها باز در ادامه این ویدئو می گوید : " من همه تلاش خودم را می کنم و روز به روز در حال پیشرفت و بهتر شدن هستم ، اما باز هم فکر نمی کنم به اندازه یک کودک پنج ساله مهارت داشته باشم . شاید زمانی که همه چیز را یاد گرفتم بتوانم به پای شما برسم " .

 

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید