ویژگی هایی از iOS 9.2 که کاربران آیفون و iPad به دنبال آن هستند .

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 18 آبان 94 ساعت: 11:05:00

اپل در حال کار بر روی iOS 9.2 می باشد ، این سازنده چند هفته پیش بیلد iOS 9.1 را به بازار عرضه کرد . درحال حاضر اعضای پروژه بتا (beta) این سیستم عامل جدید را برروی دستگاه های هوشمند ( iDevices ) خود نصب کرده اند البته گزارشات زیادی نیز در مورد ویژگی های این سیستم عامل منتشر شده است که کاربران را با ویژگی های آن آشنا می سازد .

به نظر می رسد نوع عملکرد در بیلد جدید بهبود یافته است و انیمیشن های UI نیز در سیستم عامل جدید بسیار روان تر هستند . ظاهرا قرار است iPad Pro با این سیستم عامل صادر شود از این رو طبیعی است که اپل همه تلاش خود را برای ارتقاء این سیستم عامل بکار بندد . البته کاربران دیگر دستگاه های هوشمند نیز بیلد جدید را از طریق بروزرسانی سیستم عامل دریافت خواهند کرد . بیلد جدید تغییرات کوچک ولی برجسته ای را به خود دیده است ، در این نوشتار چهار ویژگی iOS 9.2 که احتمالا کاربران آن ها را مد نظر دارد بیان شده است .

1- عملکرد بهتر iPad Air 2

زمانی که iPad Air 2 از سیستم عامل iOS 9.1 استفاده می کرد ، عملکرد بدی نداشت اما گزارش های جدید حاکی از این است که 9.2 بتا عملکرد این دستگاه را روان تر می کند .

2- سریع تر شدن ویژگی کشیدن صفحه مرورگر در سافاری

در سیستم عامل سافاری (Safari) کاربر می تواند با استفاده از گوشه های چپ و راست نمایشگر تنها یک مرحله به جلو و یا عقب حرکت کند . طبق گزارشات موجود در سیستم عامل جدید ، کاربر قادر است تا در سافاری مراحل بیشتری را به جلو و یا عقب ببرد .

3- افکت های (effect) روان تر 3D تاچ در آیفون پلاس

افکت های 3D تاچ در آیفون 6 و آیفون پلاس جدید بسیار جالب هستند و به دلیل وجود موتور بازخورد تپ تیک (TapTic feedback engine ) طبیعی نیز جلوه می کنند . متاسفانه افکت های تصویری آیفون پلاس کمی کند می باشند که البته این مشکل به خاطر نمایشگر بزرگ و ویژگی های پیکسلی نمایشگر این گوشی است . طبق خبرهای جدید ، اپل این مشکل را در iOS 9.2 بتا برطرف کرده است بنابراین کاربران آیفون پلاس ، UI روان تری را در اختیار خواهند داشت .

4- تغییراتی در آیفون4s

ظاهرا اپل هنوز نمی خواهد آیفون 4s چهار ساله را کنار بگذارد . طبق خبرهای موجود ،  iOS 9.2  سرعت انیمیشن های چندکاره را در 4s بسیار ارتقاء داده است .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید