شکستن خود به خود صفحه شیشه ای پشت نکسوس 6P

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|
فرض کنید که یک نکسوس 6P خریده اید و در تمام اوقات شبانه روز آن را نزد خود نگه می دارید . همچنین فرض کنید که دوستان شما از گوشی های خود خسته شده اند و به شما به خاطر داشتن 6P حسودی می کنند . در یک روز که می خواهید یک ساندویچ درست کنید گوشی خود را روی میز می گذارید و ناگهان صدایی وحشتناک مانند صدای شکستن یک شیشه به گوشتان می رسد . ضربان قلبتان بالا می رود و سریعا به سراغ گوشی خود می روید ، ناگهان یک فریاد بلند می کشید . شیشه پشتی گوشی اندروید شما که از دوربین محافظت می کند ناگهان شکسته و مانند یک شبکه تار عنکبوت شده است .

چنین اتفاق هایی برای کاربران نکسوس 6P رخ داده است . برخی از این کاربران داستان خود را در ردیت (Reddit) نیز شرح داده اند . اخیرا تصاویر و فیلم هایی در رسانه ها پخش شده است که از محبوبیت این گوشی همراه کاسته اند . در این کلیپ ها و تصاویر نشان داده شده است این گوشی به راحتی به دو نیمه می شکند . ردیت می گوید علت بروز چنین چیزی نوع فرآیند ساخت Gorilla Glass 4 می باشد . به گفته این خبرگذاری ، روش ساخت باعث شده است که در شیشه ، فشارهای داخلی ایجاد شود .

نکسوس 4 نیز مشکل مشابهی داشت ولی ال جی توانست این مشکل را با ایجاد یک برآمدگی برطرف سازد . این برآمدگی از تماس شیشه پشتی با سطح زیرین آن جلوگیری می کند با این وجود هنوز مشخص نیست که آیا چنین ترفندی می تواند در مورد نکسوس 6P هم به کار رود یا خیر .

زیر سوال رفتن کیفیت ساخت نکسوس 6P باعث می شود خبرها هواوی را تحت فشار بگذارند تا این شرکت بیانیه هایی به منظور کاستن از نگرانی های کاربران نکسوس 6P منتشر سازد .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید