نیمی از گوشی های هوشمند گلکسی S7 با پردازشگر اسنپدراگون 820 و نیمی دیگر با پردازشگر Exynos 8890 به بازار می آیند !

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 19 آبان 94 ساعت: 19:13:48

تا به حال از چندین منبع خبری شنیده شده است که سامسونگ در نظر دارد در ساخت گلکسی S7 از پردازشگر جدید خود (Exynos 8890) و همچنین سریع ترین پردازشگر کوالکوم ( اسنپدراگون 820 ) استفاده کند . علاوه بر این گفته می شود که کوالکوم دارد از مهندسان سامسونگ برای ساخت نسل جدید فناوری تولید 14nm ، تنظیم اسنپدراگون 820 و آماده سازی این پردازشگر برای استفاده در گلکسی S7 کمک می گیرد .

عجیب نیست که کوالکوم می خواهد پردازشگر فوق پیشرفته خود را در تاسیسات سامسونگ بسازد ، مسئله بی جواب این است که چه تعدادی از گوشی های S7 با پردازشگر Exynos و چه تعداد از آن ها با پردازشگر کوالکوم به بازار می آیند ؟ اخیرا خبرگذاری های کره ای اعلام کرده اند که سامسونگ در نظر دارد بر خلاف گلکسی S6 که تنها به Exynos مجهز بود ، نیمی از گلکسی S7 ها را با پردازشگر اسنپدراگون 820 و مابقی را با پردازشگرهای Exynos 8890 به بازار بفرستد .

در گذشته یکی از منایع خبری گفته بود که سامسونگ می خواهد گلکسی S7 های مجهز به پردازشگر اسنپدراگون 820 را به آمریکا صادر کند سپس همین منبع اعلام کرد که سازنده در نظر دارد برخی از گوشی های S7 را نیز با پردازشگر Exynos 8890 مجهز به مودم LTE سامسونگ به بازار بفرستد . این مودم نیز مانند مودم پردازشگر اسنپدراگون 820 سرعت دانلودی معادل Cat. 12 600Mbps را در اختیار کاربر می گذاشت .

گفته می شود از آنجایی که ممکن است در تهیه تعداد کافی پردازشگرهای Exynos مشکلی بروز کند سامسونگ تصمیم گرفته است تا گوشی پیشرفته خود را با هر دو نوع پردازشگر به بازار بفرستد .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید