با نرم افزار Trueplay شرکت سونوس به یک صدا شناس مبدل شوید !

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 20 آبان 94 ساعت: 08:00:00


اسپیکر جدید Play:5 را آن گونه که می خواهید ، تنظیم کنید .
بروزرسانی : شرکت سونوس (Sonos) اعلام کرد فناوری تورو پلی (Trueplay) که اسپیکرها را تنظیم می کند آماده است و کاربران تنها باید نرم افزار سونوس دستگاه خود را بروزرسانی کنند . کاربرانی که از دستگاه های Play:1 ، Play:3 و Play:5 استفاده می کنند هم اکنون می توانند از ویژگی های  این نرم افزار بهره ببرند . کلیپ های موجود در یوتیوب عملکرد فوق العاده این فناوری را نشان داده اند . نکته جالب این است که این نرم افزار به صورت رایگان عرضه می شود .

 

سونوس با چند اسپیکر پرچم دار پیشرفته و یک راهکار مبتکرانه برگشته است تا نشان دهد که اسپیکرهایش در هر مکانی که گذاشته شوند ، عملکرد فوق العاده ای دارد . Play:5 اپتدایی سونوس از زمان عرضه اش که به پنج سال پیش بر می گردد تا به حال ، یک اسپیکر خانگی هوشمند پرچم دار مطلوب بوده است . هدف از ساخت مدل جدید این اسپیکر این بوده  که یک تجربه شنیداری کاملا مطلوب در اختیار کاربر گذاشته شود .

سونوس ظاهر این دستگاه را کاملا از نو طراحی کرده است . برخلاف Play:5 قبلی (که می توانست یک جفت اسپیکر توییتر ( اسپیکرهای کوچک دارای صدای زیر ) ، یک جفت درایور متوسط و یک ساب ووفر داخلی بزرگ را به صدا در آورد ) ، دستگاه جدید می تواند سه ووفر متوسط و چهار توییتر را به صدا در آورد .

طراحی جدید بخشی از ویژگی هایی است که اسپیکر Play:5 بروز شده را قادر می سازد تا به سه حالت گذاشته شود . آرایش افقی متعارف ، آرایشی شناخته شده می باشد . اگر کاربر بخواهد یک صدای استریو متمرکز داشته باشد که او را در موسیقی مورد علاقه اش غرق کند ، می تواند اسپیکرها را به صورت عمودی نیز بگذارد . کاربر همچنین می تواند با افقی گذاشتن دو دستگاه ، صدای استریو بسیار بیشتری را در اختیار داشته باشد . سونوس Play:5 های جدید $499 قیمت دارد .

وقتی که کاربر می خواهد بر سر چنین صدای باکیفیتی شرط بندی کند ، باید مطمئن شود که اسپیکرها به خوبی عمل می کنند . سونوس به این منظور یک نرم افزار iOS ساخته است که با فشار یک دکمه کاربر را به یک تنظیم کننده حرفه ای صدا مبدل می سازد .

نرم افزار توروپلی سونوس ، اگرچه تنها از میکروفون آیفون و یا iPad استفاده می کند ، کاربر را قادر می سازد تا به راحتی با تنظیم صدای اسپیکر یک محیط صوتی بسیار خوب برای خود بسازد . نرم افزار ، تون های فرستاده شده از اسپیکر را تحلیل می کند و همچنین این امر را مورد سنجش قرار می دهد که چگونه صدا از دیوارها و اجسام موجود در اتاق عبور می کند . نقطه ضعف این نرم افزار این است که تنها برای آن صداهایی تنظیم شده است که توسط میکروفون آیفون و یا iPad شنیده می شود .

سونوس در نظر دارد در آینده سیستم عامل اندروید را نیز پشتیبانی کند .

ZOKAEE306

ZOKAEE307

ZOKAEE308

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید