بنچ مارک شیائومی Gemini: اسنپدراگون 820، بسیار سریع خواهد بود

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 21 آبان 94 ساعت: 15:35:20

کوالکام قول داد پردازنده اسنپدراگون پس از عرضه، جهش بزرگی را در بازدهی و کارآیی نسبت به پردازنده های قبلی خود داشته باشد. نتایج بنچ مارک در GeekBench هم، صحت این ادعا را نشان داده است. افرادی که در مورد چهار هسته ای بودن آن نگران بودند، با توجه به این آزمایش ها دغدغه ای نخواهند داشت.
در ساعات اولیه امروز، یک آزمایش بنچ مارک بر روی دستگاهی به نام شیائومی Gemini انجام شد، که احتمالا نامی برای شیائومی Mi 5 عرضه نشده، باشد. این تولیدکننده چینی شایعه کرده است که این گوشی را قبل از پایان سال عرضه خواهد کرد که این گوشی مجهز به پردازنده اسنپدراگون 820 است.
در اطلاعات بنچ مارک، کلاک این پردازنده در شیائومی 1.59 گیگاهرتز است که که با هیچ وسیله ای نتوانسته است به بالاترین ظرفیت برسد. کوالکام می گوید کلاک این پردازنده تا 2.2 گیگاهرتز هم می رسد. این تراشه، در بخش تک هسته ای امتیاز 2140 و در بخش چند هسته ای امتیاز 4762 را دارد. برای مقایسه، آیفون 6s پلاس، که یکی از سریعترین گوشی هاست، به ترتیب امتیازهای 2500 و 4424 را در تک هسته ای و چندهسته ای داراست. موتو X که تراشه اسنپدراگون 808 را اجرا می کند امتیازهای 1200 و 3500 دارد و گلکسی نوت 5 مجهز به پردازنده اکسینوس نیز در بخش تک هسته ای 1200 و در بخش چند هسته ای 4300 است.
اگر دقیق تر نگاه کنیم، بنچ مارک ها، نشان می دهند که تراشه های custome-designed دارای هسته های سریعتری هستند و کارایی بهتری نسبت به تراشه های موجود دارند. بسیار جالب است که بدانیم این تراشه اگر به ماکزیمم قدرت خود برسد، چه سرعتی را دارا خواهد بود؟ آیا این تراشه در سال 2016، شگفتی ساز خواهد بود یا تراشه اکسنوس 8890 سامسونگ می تواند خریدار بیشتری داشته باشد؟
اطلاعات بیشتری که در مورد این گوشی در بنچ مارک بدست آمده اندروید 6 مارشمالو و نیز رم 3 گیگابایتی آن است.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید