در چند روز آینده firmware سرفیس بوک و سرفیس پرو 4 آپدیت دریافت خواهد کرد

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 27 آبان 94 ساعت: 10:09:24

چند وقتی است که دو محصول زیبا و قابل قبول مایکروسافت یعنی سرفیس بوک و سرفیس پرو 4 رونمایی و سپس عرضه شده اند.برخی از کاربران این محصولات یک سری مشکلات کلی داشته اند.مایکروسافت اعلام کرده ست که برای سرفیس بوک و سرفیس پرو 4 اپدیت سفت افزار ارائه خواهد کرد.

مایکروسافت امسال در کنار رونمایی از نسل جدید تبلت های هیبریدی سرفیس پرو،سوپرایز دیگری هم داشت و ان همرونمایی از اولین لپ تاپ انحصاری ویندوزی مایکروسافت بود که طبق نظراتی که تا کنون منتشر شده است کاربرانو کارشناسان از این دو راضی بوده اند.اما چند روزی است برخی از کاربران به خصوص کاربران سرفیس بوک از بروز برخی مشکلات کلی خبر داده اند.برای همین مایکروسافت تصمصم گرفته ایت تا در چندروز اینده برای فریمور سرفیس بوک و سرفیس پرو آپدیت ارائه کند. سفت افزارها(firmware)  چیزی ما بین نرم افزار و سخت افزار هستند که می توانیم آن را میان افزاری که بر روی دستگاه ها (سخت افزار) نصب می شوند معرفی کنیم. این میان افزارها همان سیستم عامل ها هستند.با آپدیت سفت افزار  (firmware)،اشکلات و باگ های معمول رفع می شوند.گاهی حفره های امنیتی هم از بین می روند و یا امکانات و ویژگی های تازه به دستگاه افزوده می شود.

یکی از مسئولان مایکروسافت افزود: دریافت این بازخوردها از کاربران موجب خوشنودی ما شده است و ما را بر این داشت تا تلاش خود را برای رفع مشکلات و بهبود کارایی سرفیس بوک و سرفیس پرو 4 داشته باشیم.ممنتظر خبر انتشار آپدیت ما باشید که از طریق سایت مایکروسافت اعلام خواهد شد.

طبق صحبت های این مسئول از مایکروسافت،آپدیت به زودی منتشر می شود اما تاریخ دقیقی برای انتشار آن داده نشده است و باید منتظر بود تا ببینم با دریافت این آپدیت مشکلاتی که کاربران با آن درگیر بوده اند رفع می شود یا خیر.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید