دوربین امنیتی فیلر

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 23 اردیبهشت 94 ساعت: 13:55:59


یکی از رایج¬ترین مشکلات دوربین¬های امنیتی این است که بایستی با تماشای تمام صحنه¬های فیلم¬های ضبط شده، صحنه¬ی جرم مورد نظر را بیابیم. بعنوان مثال شما یک فیلم چند ساعتی را باید بارها جلو و عقب ببرید به منظور اینکه 10 ثانیه¬ی ضبط شده از شواهد مهم صحنه¬ی جرم یا سرقت مانند: لحظه¬ی ورود یک سارق به منزل و سرقت از آن و یا لحظه¬ی دزدیدن دوچرخه¬ی شما از حیاط خلوت خانه را بیابید و این کار مستلزم صبر و حوصله¬ی ¬زیاد و چشمانی دقیق و تیزبین می¬باشد
جان دیستلزویگ از بخش امنیتی VP در شرکت Flir، هفته¬ی گذشته بطور خلاصه اظهار داشت:"ما مشکل مرتبط با ویدئوهای طولانی مدت را حل خواهیم نمود و فن¬آوری چشمگیر و منحصر به فردی را به منازل عرضه خواهیم کرد. دوربینی صنعتی در ابعاد متوسط  به همراه یک کارت  MicroSD و یک باتری کمکی که می¬تواند بدون نیاز به اینترنت تا سقف 4 ساعت عمل نماید، را  به بازار ارائه می¬نماییم."

flir-fx-indoor-100577673-large


راه حل ارائه شده¬ی این شرکت،  RapidRecapنام دارد و شما را قادر می¬سازد فیلم ضبط شده¬ی یک شبانه روز را در عرض چند دقیقه تماشا نمایید و تمام رویدادهای حرکتی ضبط شده در یک فیلم را بصورت یک کلیپ مجزا ارائه می کند. برای مثال فرض کنید دزدی بسته¬ای را از ایوان شما می¬رباید. جهت کشف این صحنه¬ی جرم،  شما نیاز دارید که کل فیلم را از قسمتی که نامه رسان بسته را پشت درب منزل شما می¬گذارد تا زمانیکه نامه رسان بعدی برای شما نامه می¬آورد و بعد از آن سرو کله¬ی سارق پیدا می¬شود را مشاهده نمایید، که مستلزم تماشای چندین ساعت صحنه¬های بیهوده می¬باشد. اما توسط این فن¬آوری شما قادر خواهید بود هر سه نفر و هر شخص دیگری که احتمالاً از جلوی دوربین شما گذشته است را در یک زمان و در عرض چند دقیقه مشاهده نمایید.همچنین توسط این دوربین قادر خواهید بود که زمان عبور هر فرد را ردیابی نمایید. مشاهده¬ی این فن¬آوری از توضیح آن راحت¬تر است و نمونه¬هایی از ویدئوهای گرفته شده توسط Flir FX  از اینجا قابل رویت می¬باشد.
دقت تصاویر این دوربین p1080 می¬باشد و داده¬های خود را بر روی کارتMicroSD   با 8 گیگابایت حافظه، ذخیره می¬کند ( شکاف کارت حافظه¬ی MicroSD تا حداکثر 64 گیگابایت مطابقت دارد). دوربین، کلیپ¬های گرفته شده را بر روی سرور بارگذاری شده¬ی Flir  از طریق شبکه¬ی Wi-Fi ، آپلود می¬کند. بنا به نظر کاربران، فیلم-هایRapidRecap این کلیپ¬ها، بر روی سرور درج شده، که بنظر فوق¬العاده می¬آید. به زودی با نصب دوربین Flir FX های خانگی، از کیفیت این فن¬آوری جدید در دنیای واقعی آگاه خواهیم شد.
لنز دوربین مذکور مجهز به زاویه¬ی 160 درجه و مادون قرمز LED می¬باشد که می¬تواند در یک محیط تاریک حداکثر تا 33 فوت را تصویربرداری کند. با صرف هزینه¬ی 200دلار دوربین مجهز به درجه¬ی حفاظتی(IP66) برای استفاده در فضای باز و با 60 دلار دوربین ضدآب ورزشی و با 50 دلار دوربین قابل نصب بر روی داشبورد را می¬توان دریافت نمود. دوربین فضای باز، مجهز به LED قدرتمندی می¬باشد که دید این دوربین را در شب حداکثر تا فاصله¬ی 65 فوت افزایش می¬دهد.شرکت Flir دوربین اصلاح شده¬ی فضای باز Flir FX را به قیمت 250دلار به مشتریان خود عرضه می¬نماید.

flir-fx-lifestyle-sportcase-bike-100577675-large


همانند سایر محصولات مشابه، تنها با پرداخت یک قسط می¬توانید از امکانات دوربین Flir FX بهره¬مند گردید. دوربین مذکور، برخلاف بسیاری از رقبای خود، سرویسی رایگان برای ذخیره¬سازی تصاویر حرکتی که تا 48 ساعت قبل برمی¬گردد را ارائه می¬دهد و شما را قادر به ساخت سه عدد RapidRecap در هر ماه می¬نماید. خدمات    Flir Cloud Plusشامل هفت روز ذخیره¬سازی و ارائه¬ی تعداد نامحدودی RapidRecap در هر ماه با صرف هزینه¬ی 10دلار می¬باشد( دوربین¬های جدید با خدمات یک نسخه¬ی آزمایشی و رایگان 30 روزه عرضه می¬گردند) و اگر حافظه¬¬ی بارگذاری بیشتری مورد نیاز باشد با Flir Cloud Premium از حافظه¬ی بارگذاری 90روزه با قیمت 20دلار در ماه بهره¬مند گردید.
شرکت Flir هم¬اکنون در حال جمع¬آوری پیش سفارشهای درخواستی برای دوربین Flir FX می¬باشد و انتظار می¬رود تا اواسط ماه آپریل، اقدام به برآوردن این سفارش ها کنند.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید