Ring سازگار با Kwikset Kevo به دنبال افزایش دوستان خود است :

   
نام نویسنده:
 شنبه 7 آذر 94 ساعت: 07:47:00

Ring هم در آگهی هایی از همکاری خود با قفل های هوشمند Kwikset Kevo سخن می گوید . Kevo یک قفل هوشمند است که مجهز به تکنولوژی UniKey می باشد . این سیستم بلوتوث را نیز پشتیبانی می کند و به این ترتیب می توان از آن به عنوان یک کلید الکترونیکی ( ekey ) یاد کرد . اگر کاربری بخواهد تا در محل کار خود ، در هنگام تعطیلات و یا در هر مکانی به دور از خانه نیز به این کلید الکترونیکی دسترسی داشته باشد ، بایستی این کلید را به Kevo Plus ارتقاء بدهد . این ارتقاء سیستم در هر نوبت به ازای پرداخت 69.99 دلار انجام می گیرد .

ترکیب زنگ در خانه با یک قفل هوشمند می تواند یک وردی مدرن و امن را برای منازل به ارمغان بیاورد . با این وجود شرکت Ring هم قصد ندارد که در همین حد متوقف بشود . این شرکت به تازگی از محصول Ring Plus خود نیز رونمایی کرده است . Ring Plus برنامه ای است که کاربران با استفاده از آن قادر خواهند بود تا تعداد زیادی از دستگاه های هوشمند منزل خود را به Ring Video Doorbell متصل نمایند .

برای شروع این کار ، شرکت Ring از همکاری خود با چند شرکت قفل هوشمند مانند Lockstate و Kisi خبر می دهد . این شرکت همچنین با Wink هم همکاری خواهد داشت . Winkهمان برندی است که با وجود اعلام همکاری خود ، در ماه های گذشته با خطر ورشکستگی رو به رو شده بود .

با امتحان سیستم Ring در درون تجهیزات قفل هوشمند ، کاربران می توانند لامپ های اطراف خانه را روشن و یا خاموش بکنند و همچنین با هر کسی که به منزل آنها نزدیک می شود صحبت بکنند . همه ی این امکانات به وسیله نرم افزار Ring در دسترس است . نرم افزار Ring هم برای سیستم های اندروید و هم برای سیستم عامل های iOS در دسترس می اشد .

در اطلاعیه های شرکت Ring آمده است : " ماموریت شرکت Ring این است که با استفاده از تجهیزات هوشمند امنیتی در حد توان خود از جنایت ها وسرقت هایی که ازمنازل صورت می گیرد ، بکاهد . در حقیقت ، Ring قبل ها هم از دزدی های شبانه جلوگیری کرده است و در زمینه شناسایی و دستگیر کردن مجرمان مربوط به بد رفتاری با کارمندان USPS و جیب بر ها به ماموران پلیس کمک کرده است . " شرکت در گفته های دیگری اضافه می کند : " اکنون با اتصال Ring Video Doorbell به دستگاه های هوشمند ف کاربران قادر خواهند بود تا امنیت منازل خود را ارتقاء بدهند . "

Ring Video Doorbell در حال حاضر به قیمت 199 دلار به فروش می رسد . قفل های هوشمند Kwikset Kevo هم در بازار موجود هستند و با قیمت 199 دلار فروخته می شوند .

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید